fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд має намір створити експортно-кредитне агентство

Urjad maje namir stvoryty eksportno-kredytne agentstvo
Уряд України планує створити експортно-кредитне агентство, яке дозволить національним виробникам успішно постачати товари на зарубіжні ринки. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Urjad Ukraїny planuje stvoryty eksportno-kredytne agentstvo, jake dozvolyť nacionaľnym vyrobnykam uspišno postačaty tovary na zarubižni rynky. Pro ce zajavyv prem'jer-ministr Volodymyr Grojsman
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Експортно-кредитне агентство працюватиме під егідою комітету промислової політики. Створення ЕКА є одним з кроків щодо підтримки міжнародної експансії українських товарів і збільшенню обсягів експорту вдвічі до 2019 року. Як функціонуватиме експортно-кредитне агентство. У відповідності з законом про ЕКА, агентство створюється для стимулювання експорту товарів, робіт і послуг українського виробництва. Номенклатура експорту налічує понад 15 позицій, включаючи продукти харчування, товари легкої промисловості, машинобудування, літакобудування, суднобудування, виробництво ядерних реакторів, котлів, електромашин, залізничного транспорту. Також агентство на добровільних засадах здійснює страхування, перестрахування, гарантування експортних договорів і бере участь у програмах часткової компенсації відсоткової ставки за експортними кредитами. Початковий статутний капітал агентства складе близько 200 мільйонів гривень бюджетних коштів. Разом з тим, згідно із законом, бюджет не є єдиним джерелом фінансування агентства. Такими джерелами визначені власні кошти, інвестиції, залучені в іноземних чи вітчизняних інвесторів на поворотній або безповоротній основі, кошти міжнародних фінансових організацій. ЕКА створюється у формі публічного акціонерного товариства, засновником якого є держава в особі Кабінету міністрів України, яким належить не менше 50% статутного капіталу плюс одна акція. Органами управління ЕКА визначені правління, спостережна рада та загальні збори акціонерів. Нещодавно уряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Експортно-кредитне агентство працюватиме під егідою комітету промислової політики. Створення ЕКА є одним з кроків щодо підтримки міжнародної експансії українських товарів і збільшенню обсягів експорту вдвічі до 2019 року.

Як функціонуватиме експортно-кредитне агентство

У відповідності з законом про ЕКА, агентство створюється для стимулювання експорту товарів, робіт і послуг українського виробництва. Номенклатура експорту налічує понад 15 позицій, включаючи продукти харчування, товари легкої промисловості, машинобудування, літакобудування, суднобудування, виробництво ядерних реакторів, котлів, електромашин, залізничного транспорту. Також агентство на добровільних засадах здійснює страхування, перестрахування, гарантування експортних договорів і бере участь у програмах часткової компенсації відсоткової ставки за експортними кредитами. Початковий статутний капітал агентства складе близько 200 мільйонів гривень бюджетних коштів. Разом з тим, згідно із законом, бюджет не є єдиним джерелом фінансування агентства. Такими джерелами визначені власні кошти, інвестиції, залучені в іноземних чи вітчизняних інвесторів на поворотній або безповоротній основі, кошти міжнародних фінансових організацій. ЕКА створюється у формі публічного акціонерного товариства, засновником якого є держава в особі Кабінету міністрів України, яким належить не менше 50% статутного капіталу плюс одна акція. Органами управління ЕКА визначені правління, спостережна рада та загальні збори акціонерів.

Нещодавно уряд схваливУряд має намір створити експортно-кредитне агентство 1Уряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: