fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розробили електронну систему звітності про вилов риби

V Ukraїni rozrobyly elektronnu systemu zvitnosti pro vylov ryby
Завдяки системі моніторингу держава отримає можливість у режимі реального часу відслідковувати обсяги промислового вилову. Зараз сервіс працює в тестовому режимі, повідомили в Держрибагентстві
Zavdjaky systemi monitoryngu deržava otrymaje možlyvisť u režymi reaľnogo času vidslidkovuvaty obsjagy promyslovogo vylovu. Zaraz servis pracjuje v testovomu režymi, povidomyly v Deržrybagentstvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Систему моніторингу промислового вилову риби в Україні фінансує Міністерство закордонних справ Естонії. В рамках співпраці запланована адаптація інформаційної системи Естонії відповідно до українського законодавства. Очікується, що в листопаді 2017 року експерти з Естонії проведуть навчання представників Держрибагентства щодо практичного використання системи. Відомості про систему звітності. Вже створено розділи, пов’язані з розподілом промислових можливостей та видачею дозволів на вилов, блоки про  суб’єктів господарювання та рибальські судна. Готова система міститиме дані щодо наявних промислових можливостей та їх розподілу, виданих дозволів, звітність про стан використання промислових можливостей, інформацію про суб’єктів господарювання, що здійснюють рибопромислову діяльність та рибальські судна тощо. Завдяки системі моніторингу держава отримає можливість у режимі реального часу відслідковувати обсяги промислового вилову, наголосили у Держрибагентстві. Доступ до системи матимуть і територіальні управлінням Держрибагентства, які вноситимуть рибопромислові дані з паперових носіїв. Згодом планується забезпечити доступ до Електронної системи для промислових підприємців для самостійної подачі заяв на встановлення частки добування водних біоресурсів, отримання дозволів на вилов та подання звітності про вилучення водних біоресурсів. Нагадаємо, що до кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян. Серед основних — реєстрація шлюбу, дитини після народження, постановка на облік нового автомобіля, оформлення субсидій, отримання ліцензій на продаж алкогольних і тютюнових виробів, видача довідок про подану декларацію та майно, видача для перевізників дозволів на перевезення.
Реклама 👇 Замовити

Систему моніторингу промислового вилову риби в Україні фінансує Міністерство закордонних справ Естонії. В рамках співпраці запланована адаптація інформаційної системи Естонії відповідно до українського законодавства. Очікується, що в листопаді 2017 року експерти з Естонії проведуть навчання представників Держрибагентства щодо практичного використання системи.

Відомості про систему звітності

Вже створено розділи, пов’язані з розподілом промислових можливостей та видачею дозволів на вилов, блоки про  суб’єктів господарювання та рибальські судна. Готова система міститиме дані щодо наявних промислових можливостей та їх розподілу, виданих дозволів, звітність про стан використання промислових можливостей, інформацію про суб’єктів господарювання, що здійснюють рибопромислову діяльність та рибальські судна тощо. Завдяки системі моніторингу держава отримає можливість у режимі реального часу відслідковувати обсяги промислового вилову, наголосили у Держрибагентстві. Доступ до системи матимуть і територіальні управлінням Держрибагентства, які вноситимуть рибопромислові дані з паперових носіїв. Згодом планується забезпечити доступ до Електронної системи для промислових підприємців для самостійної подачі заяв на встановлення частки добування водних біоресурсів, отримання дозволів на вилов та подання звітності про вилучення водних біоресурсів.

Нагадаємо, що до кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послугВ Україні розробили електронну систему звітності про вилов риби 1До кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян для громадян. Серед основних — реєстрація шлюбу, дитини після народження, постановка на облік нового автомобіля, оформлення субсидій, отримання ліцензій на продаж алкогольних і тютюнових виробів, видача довідок про подану декларацію та майно, видача для перевізників дозволів на перевезення.

Джерело: AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: