fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Норвезький нафтовий фонд досяг обсягу у $1 трлн

Norveźkyj naftovyj fond dosjag obsjagu u $1 trln
Найбільший в світі нафтовий фонд вперше досяг обсягу в $1 трлн. Про це оголосив Національний банк Норвегії, який керує фондом
Najbiľšyj v sviti naftovyj fond vperše dosjag obsjagu v $1 trln. Pro ce ogolosyv Nacionaľnyj bank Norvegiї, jakyj keruje fondom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фонд зафіксував рекорд завдяки покращенню світових основних валют щодо долара та хорошій ситуації на фондовому ринку. Для чого створено цей нафтовий фонд. Фонд в основному інвестує в акції (65,1% портфеля на кінець другого кварталу), а також в облігації та нерухомість. Він має частку у майже 9 тис компаній та володіє 1,3% світової ринкової капіталізації та 2,3% у Європі. Уряд Норвегії вкладає всі надприбутки від продажу нафти у цей фoнд, заснований в 1990-х роках.  Кошти цього фонду призначені для фінансування загального добробуту Норвегії після того, як у країні вичерпаються запаси нафти. Нагадаємо, що Венчурний фoнд Андрія Колодюка інвестував $500 тис у Spinbackup. Spinbackup розробляє рішення щодо створення резервної копії даних для користувачів хмарних сервісів, таких як G Suite і Office 365. Команда також планує розробити аналогічні продукти для інших популярних хмарних сервісів.
Реклама 👇 Замовити

Фонд зафіксував рекорд завдяки покращенню світових основних валют щодо долара та хорошій ситуації на фондовому ринку.

Для чого створено цей нафтовий фонд

Фонд в основному інвестує в акції (65,1% портфеля на кінець другого кварталу), а також в облігації та нерухомість. Він має частку у майже 9 тис компаній та володіє 1,3% світової ринкової капіталізації та 2,3% у Європі. Уряд Норвегії вкладає всі надприбутки від продажу нафти у цей фoнд, заснований в 1990-х роках.  Кошти цього фонду призначені для фінансування загального добробуту Норвегії після того, як у країні вичерпаються запаси нафти.

Нагадаємо, що Венчурний фoнд Андрія Колодюка інвестувавНорвезький нафтовий фонд досяг обсягу у $1 трлн 1Венчурний фонд Андрія Колодюка інвестував $500 тис у Spinbackup $500 тис у Spinbackup. Spinbackup розробляє рішення щодо створення резервної копії даних для користувачів хмарних сервісів, таких як G Suite і Office 365. Команда також планує розробити аналогічні продукти для інших популярних хмарних сервісів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: