Переможці цього конкурсу вже оголошені. Маршрути охоплюють США, Сполучене Королівство, Мексику, Індію та Канаду. Представники Hyperloop оцінили кожну пропозицію від сотень команд з усього світу, вивчаючи потенціал кожного пропонованого проекту з точки зору інфраструктури, технологій, регуляторного середовища та транспорту. Як результат, було визначено найсильніших кандидатів за такими маршрутами.
США
У Сполучених Штатах маршрути будуть за такими напрямками:
- Шайєнн — Денвер — Пуебло (579 км)
- Чикаго — Коламбус — Пітсбург (785 км)
- Майамі — Орландо (413 км)
- Даллас — Х’юстон (1030 км)
Великобританія
Британці зможуть побачити Hyperloop на маршрутах між Единбурґом та Лондоном (666 км), а також між Ґлазґо та Ліверпулем (545 км).
Мексика
У Мексиці швидкісний транспорт від компанії Ілона Маска можна буде побачити між Мехіко та Ґвадалахарою. Протяжність маршруту складе 531 км.
Індія
На мешканців Індії чекатиме 2 маршрути:
- Бенгалуру — Ченнаї (334 км)
- Мумбай — Ченнаї (1102 км)
Канада
Ну а жителі Канади зможуть проїхатися «з вітерцем» між Торонто та Монреалем. Цей маршрут складатиме за протяжністю 643 км.
В цілому, Hyperloop One у цих проектах забезпечить транспортним сполученням нового типу населення у майже 150 млн осіб із маршрутами, які об’єднали би 53 міських центри по всьому світу — і охоплювали загальну відстань у понад 6632 км. Метою компанії є побудова транспортних мереж як для людей, так і для вантажу, використовуючи труби-тунелі з низьким тиском та герметичні вагони-капсули, що рухаються вздовж доріжки з використанням магнітної левітації. В основу покладено розробки, схвалені Ілоном Маском5 міфів, які зруйнував Ілон Маск — та книга про нього.