fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європейський дослідницький центр запускає сервіс моніторингу врожаю

Jevropejśkyj doslidnyćkyj centr zapuskaje servis monitoryngu vrožaju
Дослідницький центр ЄС «MARS Explorer» запускає новий сервіс у вигляді швидкого доступу до карт і графіків з високою роздільною здатністю
Doslidnyćkyj centr JeS «MARS Explorer» zapuskaje novyj servis u vygljadi švydkogo dostupu do kart i grafikiv z vysokoju rozdiľnoju zdatnistju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс зберігає передньо підготовлені зображення, що відображають інформацію про врожай і погоду. Також сюди можна буде завантажувати власну інформацію. Для чого новий сервіс MARS Explorer. Проект з моніторингу врожаю регулярно оновлює дані про погоду і розвиток с/г культур з 1992 року. Інформація про погоду заснована на спостереженнях декількох тисяч метеорологічних станцій по всій Європі. MARS Explorer моделює певні висновки і дає інформацію про посіви. До теми нагадаємо, що українець створив мотоблок, який працює на енергії сонця. Обробляти город без споживання бензину стало можливим завдяки установці сонячної батареї, яка забезпечує мотоблок електроенергією. а 10 днів витрачається приблизно 1600 гривень тільки на пальне. А пристрій на сонячній енергії не потребує пального, причому батарея буде служити близько 30 років.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс зберігає передньо підготовлені зображення, що відображають інформацію про врожай і погоду. Також сюди можна буде завантажувати власну інформацію.

Для чого новий сервіс «MARS Explorer»

Проект з моніторингу врожаю регулярно оновлює дані про погоду і розвиток с/г культур з 1992 року. Інформація про погоду заснована на спостереженнях декількох тисяч метеорологічних станцій по всій Європі. «MARS Explorer» моделює певні висновки і дає інформацію про посіви.

До теми нагадаємо, що українець створивЄвропейський дослідницький центр запускає сервіс моніторингу врожаю 1Українець створив мотоблок, який працює на енергії сонця мотоблок, який працює на енергії сонця. Обробляти город без споживання бензину стало можливим завдяки установці сонячної батареї, яка забезпечує мотоблок електроенергією. а 10 днів витрачається приблизно 1600 гривень тільки на пальне. А пристрій на сонячній енергії не потребує пального, причому батарея буде служити близько 30 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: