fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Facebook вирішили конкурувати з Tinder

U Facebook vyrišyly konkuruvaty z Tinder
Найпопулярніша світова соцмережа почала тестування нової функціональності для своїх користувачів. Ця опція аналогічна можливостям дейтінґового сервісу Tinder
Najpopuljarniša svitova socmereža počala testuvannja novoї funkcionaľnosti dlja svoїh korystuvačiv. Cja opcija analogična možlyvostjam dejtinğovogo servisu Tinder
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому суть новинки. Facebook почала тестування нової опції для користувачів чат-додатку Messenger. Запрошення зустрітися в реальному житті демонструється користувачам лише у тому випадку, якщо обидва з них є друзями у Facebook і дали позитивну відповідь на пропозицію зустрічі. Це виглядає як у популярному сервісі Tinder — проте працює лише для тих, хто вже додався до вас в друзі. За інформацією журналіста видання Motherboard, що входить до медіахолдингу VICE, вперше нову опцію було помічено на смартфонах. Окрім сповіщення про готовність певної кількості друзів зустрітися цього тижня, додаток також пропонує зустріч із конкретною людиною. В разі, якщо обидва користувачі відповіли позитивно, їм висвітлюється запрошення на зустріч. Чи буде це просто дружня розмова, а чи побачення — вирішувати вже кожному із учасників цього чату. На даному етапі нова опція перебуває в стадії бета-тестування, тому вона доступна лише частині користувачів навіть на території однієї країни (Канади, як у випадку із репортером, що помітив нову фішку Facebook). Немає жодних відомостей про те, чи буде запущено нову опцію для широкого загалу користувачів та як швидко це станеться. Які соцмережі та сервіси копіює нова функціональність. Схожі механіки співпадіння інтересів та уподобань лежать в основі таких популярних мобільних дейтінґ-сервісів, як Tinder, Badoo та Bumble. Відмінність того, що пропонує Facebook, полягає у використанні лише вашого кола контактів, доступного через мобільний додаток Facebook Messenger. Також нова опція соцмережі Марка Цукерберґа не показує особистих уподобань щодо сексу чи побачень, як це роблять деякі популярні дейтінґ-платформи.
Реклама 👇 Замовити

В чому суть новинки

Facebook почала тестування нової опції для користувачів чат-додатку Messenger. Запрошення зустрітися в реальному житті демонструється користувачам лише у тому випадку, якщо обидва з них є «друзями» у Facebook і дали позитивну відповідь на пропозицію зустрічі. Це виглядає як у популярному сервісі Tinder — проте працює лише для тих, хто вже додався до вас в друзі.

За інформацією журналіста видання Motherboard, що входить до медіахолдингу VICE, вперше нову опцію було помічено на смартфонах. Окрім сповіщення про готовність певної кількості друзів зустрітися цього тижня, додаток також пропонує зустріч із конкретною людиною. В разі, якщо обидва користувачі відповіли позитивно, їм висвітлюється запрошення на зустріч. Чи буде це просто дружня розмова, а чи побачення — вирішувати вже кожному із учасників цього чату.

На даному етапі нова опція перебуває в стадії бета-тестування, тому вона доступна лише частині користувачів навіть на території однієї країни (Канади, як у випадку із репортером, що помітив нову «фішку» Facebook). Немає жодних відомостей про те, чи буде запущено нову опцію для широкого загалу користувачів та як швидко це станеться.

Які соцмережі та сервіси «копіює» нова функціональність

Схожі механіки «співпадіння» інтересів та уподобань лежать в основі таких популярних мобільних дейтінґ-сервісів, як Tinder, Badoo та Bumble. Відмінність того, що пропонує Facebook, полягає у використанні лише вашого кола контактів, доступного через мобільний додаток Facebook Messenger. Також нова опція соцмережі Марка Цукерберґа не показує особистих уподобань щодо сексу чи побачень, як це роблять деякі популярні дейтінґ-платформи.

Джерело: Motherboard

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: