fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Депозити в українських банках зростають

Depozyty v ukraїnśkyh bankah zrostajuť
Зростання депозитів на банківському ринку України спостерігається вже другий рік поспіль. В цілому, стан банківського ринку країни оцінюється, як позитивний. Про це повідомив голова Незалежної асоціації банків України Роман Шпек
Zrostannja depozytiv na bankivśkomu rynku Ukraїny sposterigajeťsja vže drugyj rik pospiľ. V cilomu, stan bankivśkogo rynku kraїny ocinjujeťsja, jak pozytyvnyj. Pro ce povidomyv golova Nezaležnoї asociaciї bankiv Ukraїny Roman Špek
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська банківська система стає більш надійною, схожою на європейську, що відповідає світовим стандартам. У поточному році депозити юридичних осіб збільшилися на 0,4%, а фізичних — на 1,2%, а банківський сектор нарешті вийшов на прибуток. Що нового у банківській системі України. З вересня 2016-го діяв ліміт, згідно якого 1 клієнт на добу міг отримати не більше 250 тис грн в еквіваленті. Наразі Національний банк вважає за можливе повністю прибрати таке обмеження для валютних операцій. Зміни відбуваються з огляду на покращення ліквідності банківської системи в іноземній валюті. Водночас таке рішення має сприяти подальшому відновленню довіри вкладників до банків. Також Національний банк погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи City24 і видав платіжній організації ТОВ ФК Фенікс ліцензію на переказ коштів у національній валюті.
Реклама 👇 Замовити

Українська банківська система стає більш надійною, схожою на європейську, що відповідає світовим стандартам. У поточному році депозити юридичних осіб збільшилися на 0,4%, а фізичних — на 1,2%, а банківський сектор нарешті вийшов на прибуток.

Що нового у банківській системі України

З вересня 2016-го діяв ліміт, згідно якого 1 клієнт на добу міг отримати не більше 250 тис грн в еквіваленті. Наразі Національний банкДепозити в українських банках зростають 1НБУ запустить сервісний центр для фінустанов вважає за можливе повністю прибрати таке обмеження для валютних операцій. Зміни відбуваються з огляду на покращення ліквідності банківської системи в іноземній валюті. Водночас таке рішення має сприяти подальшому відновленню довіри вкладників до банків. Також Національний банк погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи City24 і видав платіжній організації ТОВ «ФК Фенікс» ліцензію на переказ коштів у національній валюті.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: