Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кіберзахист українському бізнесу дасть новий центр

Kiberzahyst ukraїnśkomu biznesu dasť novyj centr

Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при торгово-промисловій палаті створено для формування механізмів захисту інформаційних ресурсів та інформаційно-комунікаційних систем бізнес-сфери
Antykryzovyj centr kibernetyčnogo zahystu biznesu pry torgovo-promyslovij palati stvoreno dlja formuvannja mehanizmiv zahystu informacijnyh resursiv ta informacijno-komunikacijnyh system biznes-sfery
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До складу центру увійшли понад 30 консультантів та експертів з кібербезпеки. Також буде сформована робоча група по створенню резервних каналів передачі інформації. На часі дізнатися більше про те, як надаватиметься кіберзахист для українського бізнесу. Як працюватиме кіберзахист. Фахівці Антикризового центру консультуватимуть бізнес, який постраждав від кібератаки, і допоможуть запобігти можливим кіберзагрозам в майбутньому. Раніше ми оприлюднили звіт Cisco стосовно ключових онлайн-небезпек для бізнесу у світі за підсумками I півріччя 2017 року, серед загроз — ransomware та низька компютерна грамотність співробітників компаній.
26.07.2017,15:03
0
Pixabay, CC

До складу центру увійшли понад 30 консультантів та експертів з кібербезпеки. Також буде сформована робоча група по створенню резервних каналів передачі інформації. На часі дізнатися більше про те, як надаватиметься кіберзахист для українського бізнесу.

Як працюватиме кіберзахист

Фахівці Антикризового центру консультуватимуть бізнес, який постраждав від кібератаки, і допоможуть запобігти можливим кіберзагрозам в майбутньому.

Бізнес повинен бути готовим до того, що кібератаки триватимуть. Ми виробили ефективний механізм захисту українських підприємців і підготовки до нової хвилі атак.

Володимир Коляденко, голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України

Раніше ми оприлюднили звіт Cisco стосовно ключових онлайн-небезпек для бізнесу у світі за підсумками I півріччя 2017 року, серед загроз — ransomware та низька комп’ютерна грамотність співробітників компаній.

Джерело: ЛІГА.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: