Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Від кіберзагроз український бізнес захистять у новому центрі

Vid kiberzagroz ukraїnśkyj biznes zahystjať u novomu centri

Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при торгово-промисловій палаті створено для формування механізмів захисту інформаційних ресурсів та інформаційно-комунікаційних систем бізнес-сфери
Antykryzovyj centr kibernetyčnogo zahystu biznesu pry torgovo-promyslovij palati stvoreno dlja formuvannja mehanizmiv zahystu informacijnyh resursiv ta informacijno-komunikacijnyh system biznes-sfery
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До складу центру увійшли понад 30 консультантів та експертів з кібербезпеки. Також буде сформована робоча група по створенню резервних каналів передачі інформації. Як працюватиме структура Фахівці Антикризового центру консультуватимуть бізнес, який постраждав від кібератаки, і допоможуть запобігти можливим кіберзагрозам в майбутньому. Раніше ми оприлюднили звіт Cisco стосовно ключових онлайн-небезпек для бізнесу у світі за підсумками I півріччя 2017 року, серед загроз — ransomware та низька компютерна грамотність співробітників компаній.

До складу центру увійшли понад 30 консультантів та експертів з кібербезпеки. Також буде сформована робоча група по створенню резервних каналів передачі інформації.

Як працюватиме структура

Фахівці Антикризового центру консультуватимуть бізнес, який постраждав від кібератаки, і допоможуть запобігти можливим кіберзагрозам в майбутньому.

Бізнес повинен бути готовим до того, що кібератаки триватимуть. Ми виробили ефективний механізм захисту українських підприємців і підготовки до нової хвилі атак.

Володимир Коляденко, голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України

Раніше ми оприлюднили звіт Cisco стосовно ключових онлайн-небезпек для бізнесу у світі за підсумками I півріччя 2017 року, серед загроз — ransomware та низька комп’ютерна грамотність співробітників компаній.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: