fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Шлюзи на Дніпрі цьогоріч ремонтуватимуть

Šljuzy na Dnipri ćogorič remontuvatymuť
Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань зазначив, що останній раз до шлюзів ступала нога інженера в 1988 році. На весь комплекс робіт треба близько 600 млн грн, але виділили поки що 100 млн бюджетних коштів, включаючи допомогу Європейської комісії
Zastupnyk ministra infrastruktury Viktor Dovgań zaznačyv, ščo ostannij raz do šljuziv stupala noga inženera v 1988 roci. Na veś kompleks robit treba blyźko 600 mln grn, ale vydilyly poky ščo 100 mln bjudžetnyh koštiv, vključajučy dopomogu Jevropejśkoї komisiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Довганя, в першу чергу будуть ремонтуватися шлюзи в Камянському, Кременчуці та Запоріжжі. Відмічається, що затягування з ремонтом може викликати критичну ситуацію з точки зору екобезпеки, і це вже питання не просто водного сполучення. На часі дізнатися більше про ремонтні роботи на Дніпрі. Перспективи розвитку водної інфраструктури — не лише шлюзи. Дніпро дуже важливий для транспорту і економіки України: всі водосховища обладнані великими шлюзами, що дозволяють суднам розмірами до 270×18 метрів мати доступ до порту Києва. По течії є шість шлюзів — Київський, Канівський, Кременчуцький, Запорізький, Каховський. У Мінінфраструктури повідомляють, що домовилися з європейськими банками про залучення кредиту в €50 млн. У вересні повинні підписувати договори на фінансування робіт, які стартують в наступному році. На роботи піде близько €20 млн. Решта коштів буде спрямовано на поглиблення Дніпра на окремих ділянках і, можливо, на портову інфраструктуру. Щоб річка почала приносити прибуток, треба дві речі: кошти і прийняття закону про внутрішній водний транспорт.
Реклама 👇 Замовити

За словами Довганя, в першу чергу будуть ремонтуватися шлюзи в Кам’янському, Кременчуці та Запоріжжі. Відмічається, що затягування з ремонтом може викликати критичну ситуацію з точки зору екобезпеки, і це вже питання не просто водного сполучення. На часі дізнатися більше про ремонтні роботи на Дніпрі.

Перспективи розвитку водної інфраструктури — не лише шлюзи

Дніпро дуже важливий для транспорту і економіки України: всі водосховища обладнані великими шлюзами, що дозволяють суднам розмірами до 270×18 метрів мати доступ до порту Києва. По течії є шість шлюзів — Київський, Канівський, Кременчуцький, Запорізький, Каховський. У Мінінфраструктури повідомляють, що домовилися з європейськими банками про залучення кредиту в €50 млн. У вересні повинні підписувати договори на фінансування робіт, які стартують в наступному році. На роботи піде близько €20 млн. Решта коштів буде спрямовано на поглиблення Дніпра на окремих ділянках і, можливо, на портову інфраструктуру. Щоб річка почала приносити прибуток, треба дві речі: кошти і прийняття закону про внутрішній водний транспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: