fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні зросли показники карткових розрахунків

V Ukraїni zrosly pokaznyky kartkovyh rozrahunkiv
Українці все більше користуються безконтактними платежами карткою. Про це свідчить те, що кількість платежів за безконтактними картками збільшилася у 4 рази та займає 17.9% частки від покупок. Середня сума покупки, сплаченої безконтактно — 159 грн
Ukraїnci vse biľše korystujuťsja bezkontaktnymy platežamy kartkoju. Pro ce svidčyť te, ščo kiľkisť plateživ za bezkontaktnymy kartkamy zbiľšylasja u 4 razy ta zajmaje 17.9% častky vid pokupok. Serednja suma pokupky, splačenoї bezkontaktno — 159 grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найчастіше картками українці розраховувались на заправках, в супермаркетах, ресторанах швидкого харчування, господарських магазинах, магазинах косметики та за проїзд у метро. На часі дізнатися більше про карткові розрахунки в Україні. Про що говорить статистика розрахунків в Україні. Кількість покупок, оплачених за допомогою платіжних карток, збільшилася у другому кварталі 2017 році на 42%. Тенденція до збільшення частки розрахунків платіжною карткою склала 62,4% від загального числа фінансових операцій, що на 8% більше ніж у другому кварталі 2016 році. Кількість фінансових транзакцій на одну активну картку досягла 5.9 за місяць, збільшившись на 7% за рік. У другому кварталі 2017 року частка покупок, сплачених картками в Інтернеті склала 15% від усіх покупок карткою, а їх кількість зросла на 23%.У другому кварталі 2017 року досить зросли грошові перекази з картки на картку, їх кількість збільшилася на 22%. Середня сума переказу дорівнює 3 747 грн. Кількість POS-терміналів, які приймають безконтактні платежі зросла у 2,6 рази і досягла 94% від усіх підключених до UPC торгівельних POS-терміналів.
Реклама 👇 Замовити

Найчастіше картками українці розраховувались на заправках, в супермаркетах, ресторанах швидкого харчування, господарських магазинах, магазинах косметики та за проїзд у метро. На часі дізнатися більше про карткові розрахунки в Україні.

Про що говорить статистика розрахунків в Україні

Кількість покупок, оплачених за допомогою платіжних карток, збільшилася у другому кварталі 2017 році на 42%. Тенденція до збільшення частки розрахунків платіжною карткою склала 62,4% від загального числа фінансових операцій, що на 8% більше ніж у другому кварталі 2016 році. Кількість фінансових транзакцій на одну активну картку досягла 5.9 за місяць, збільшившись на 7% за рік. У другому кварталі 2017 року частка покупок, сплачених картками в Інтернеті склала 15% від усіх покупок карткою, а їх кількість зросла на 23%.У другому кварталі 2017 року досить зросли грошові перекази з картки на картку, їх кількість збільшилася на 22%. Середня сума переказу дорівнює 3 747 грн. Кількість POS-терміналів, які приймають безконтактні платежі зросла у 2,6 рази і досягла 94% від усіх підключених до UPC торгівельних POS-терміналів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: