Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Київщині запустили сонячну електростанцію потужністю 6 МВт

Na Kyїvščyni zapustyly sonjačnu elektrostanciju potužnistju 6 MVt

Димерська сонячна електростанція, розташована у Броварському районі Київської області, успішно введена в експлуатацію компанією UDPR в липні 2017 року
Dymerśka sonjačna elektrostancija, roztašovana u Brovarśkomu rajoni Kyїvśkoї oblasti, uspišno vvedena v ekspluataciju kompanijeju UDPR v lypni 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відзначається, що електростанція складається з 22,2 тис. сонячних модулів і займає площу 13 га. Потужність комплексу становить 6 МВт. Як розвивають зелену енергетику у столиці. Нагадаємо, що нещодавно у Києві на вулиці Глибочицькій запустили сонячну електростанцію потужністю 88 кВт. Зелений тариф дасть змогу компанії KB Energy, яка реалізувала проект, не лише забезпечувати власні потреби в електроенергії, але й продавати надлишок електрики.

Відзначається, що електростанція складається з 22,2 тис. сонячних модулів і займає площу 13 га. Потужність комплексу становить 6 МВт.

Як розвивають «зелену енергетику» у столиці

Нагадаємо, що нещодавно у Києві на вулиці Глибочицькій запустили сонячну електростанцію потужністю 88 кВт. «Зелений тариф» дасть змогу компанії KB Energy, яка реалізувала проект, не лише забезпечувати власні потреби в електроенергії, але й продавати надлишок електрики.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: