fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні презентували центр Erasmus+ Youth

V Ukraїni prezentuvaly centr Erasmus+ Youth
Erasmus+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма також надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмінів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді
Erasmus+ — ce programa Jevropejśkogo Sojuzu, ščo pidtrymuje proekty, partnerstva, zahody i mobiľnisť u sferi osvity, pidgotovky, molodi i sportu. Programa takož nadaje možlyvosti molodižnym organizacijam dlja provedennja mižnarodnyh obminiv, navčannja dlja molodižnyh pracivnykiv ta volonterśkoї služby dlja molodi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні лише близько 350 людей щороку користувалися можливостями Erasmus+. Понад 3 тис українців, студентів, професорів вже користувалися цією програмою та обмінювалися досвідом. Завдяки інформаційному центру можна буде дізнатися про програму, а також знайти партнерів. На часі дізнатися більше про можливості, які надасть новий інфоцентр програми. Чим займатиметься Інфораційний центр Erasmus+. Координатор Інформаційного центру цієї програми в Україні Анна Ковбасюк повідомила, що центр надаватиме консультації та підтримку організаціям в Україні. Також він сприятиме поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів, зазначила вона в коментарі для журналістів. Керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вілчінскас висловив сподівання, що завдяки роботі нового центру підвищиться кількість молодіжних проектів в рамках проектів, котрі входять до програми.
Реклама 👇 Замовити

В Україні лише близько 350 людей щороку користувалися можливостями Erasmus+. Понад 3 тис українців, студентів, професорів вже користувалися цією програмою та обмінювалися досвідом. Завдяки інформаційному центру можна буде дізнатися про програму, а також знайти партнерів. На часі дізнатися більше про можливості, які надасть новий інфоцентр програми.

Чим займатиметься Інфораційний центр Erasmus+

Координатор Інформаційного центру цієї програми в Україні Анна Ковбасюк повідомила, що центр надаватиме консультації та підтримку організаціям в Україні. Також він сприятиме поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів, зазначила вона в коментарі для журналістів.

Керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вілчінскас висловив сподівання, що завдяки роботі нового центру підвищиться кількість молодіжних проектів в рамках проектів, котрі входять до програми.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: