fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий ресурс в інтернеті розповість про Україну

Novyj resurs v interneti rozpovisť pro Ukraїnu
Українська діаспора в Нідерландах найближчим часом запустить веб-ресурс, де у розділі «Туризм» розповідатимуть про туристичні принади України
Ukraїnśka diaspora v Niderlandah najblyžčym časom zapustyť veb-resurs, de u rozdili «Turyzm» rozpovidatymuť pro turystyčni prynady Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сайт міститиме багато інформації для українців і нідерландців. Про це повідомила голова фундації Українці у Нідерландах Віра Луценко. Ресурс буде висвітлювати питання інтеграції в нідерландському суспільстві, розвиток бізнесу й інші практичні питання, які можуть виникнути в українців, що приїжджають в Нідерланди та в нідерландців, що їдуть в Україну. Що підготували розробники, які створили ресурс. За словами Віри Луценко, нідерландці нині хочуть більше знати про Україну, українську культуру та скуштувати смачні українські страви, а також відвідати Київ та Львів, іноді й Чорнобиль. Для українців, які мають намір відвідати Нідерланди, на новому ресурсі знайдеться багато корисної інформації. При фундації вже є гіди, які працюють над програмою і найближчим часом запропонують екскурсії для українців. Саме про це і розповідаиме ресурс. В Україну вже їздила група нідерландців, які на велосипедах подорожували Карпатами. Вони зняли відео і подарували його нам. Тепер ми хочемо використати його на нашому інформаційному ресурсі. На зиму ми плануємо запропонувати термальні води Косино.. Віра Луценко. голова фундації Українці у Нідерландах.
Реклама 👇 Замовити

Сайт міститиме багато інформації для українців і нідерландців. Про це повідомила голова фундації «Українці у Нідерландах» Віра Луценко. Ресурс буде висвітлювати питання інтеграції в нідерландському суспільстві, розвиток бізнесу й інші практичні питання, які можуть виникнути в українців, що приїжджають в Нідерланди та в нідерландців, що їдуть в Україну.

Що підготували розробники, які створили ресурс

За словами Віри Луценко, нідерландці нині хочуть більше знати про Україну, українську культуру та скуштувати смачні українські страви, а також відвідати Київ та Львів, іноді й Чорнобиль. Для українців, які мають намір відвідати Нідерланди, на новому ресурсі знайдеться багато корисної інформації. При фундації вже є гіди, які працюють над програмою і найближчим часом запропонують екскурсії для українців. Саме про це і розповідаиме ресурс.

В Україну вже їздила група нідерландців, які на велосипедах подорожували Карпатами. Вони зняли відео і подарували його нам. Тепер ми хочемо використати його на нашому інформаційному ресурсі. На зиму ми плануємо запропонувати термальні води «Косино».

Віра Луценко, голова фундації «Українці у Нідерландах»

Теґи: туризм
Джерело: Вгору

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: