fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

4G в Україні прийде швидше із частотою 1800 МГц

4G v Ukraїni pryjde švydše iz častotoju 1800 MGc
До кінця 2018 року «Київстар» зможе впровадити 4G-зв’язок, якщо будуть створені умови для використання діапазону 1800 МГц у містах України
Do kincja 2018 roku «Kyїvstar» zmože vprovadyty 4G-zv’jazok, jakščo buduť stvoreni umovy dlja vykorystannja diapazonu 1800 MGc u mistah Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український оператор мобільного звязку Київстар повідомляє про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті звязку четвертого покоління. Компанія планує запустити 4G у низці міст до кінця 2018 року за умови використання діапазону 1800 МГц. Коли запрацює 4G. За умови, якщо технологія працюватиме на частотах діапазону 1800 МГц, низка міст України може отримати послуги 4G-звязку до кінця 2018 року. Терміни запуску нової технології і територія покриття новою мережею повністю залежать від частотного спектра, який буде використовуватися для запуску такого звязку. На сьогодні держава пропонує телеком-операторам України два шляхи впровадження технології подібного звязку: у діапазоні 2600 МГц і 1800 МГц. Однак в першому випадку операторам необхідно будувати нові мережі мобільного звязку. Це потребує мільярдних інвестицій і триватиме не один рік. Водночас мережі мобільного звязку України вже використовують спеціальні рішення, які дозволяють розвивати технології на частотах 900 і 1800 МГц. Головний експерт зі спектральної стратегії Київстар Ігор Єрещенко підтвердив, що діапазон 1800 МГц найбільш універсальний для розвитку технології мобільного звязку четвертого покоління. У світі вже більш як 580 комерційних мереж такого зв’язку, з них 272 мережі — на частотах 1800 МГц. Отримавши можливість розвивати послуги стандарту 4G на частотах 1800 МГц, оператори зможуть використовувати інші радіочастоти для подальшого збільшення ємності, — додав Єрещенко. Україні необхідно подолати цифровий розрив з іншими країнами. Потрібно запровадити технологічну нейтральність і дати можливість операторам запускати 4G на частотах 1800-го діапазону. Такі ініціативи значно прискорять цей процес. Петро Чернишов. президент компанії Київстар.
Реклама 👇 Замовити

Український оператор мобільного зв’язку «Київстар» повідомляє про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті зв’язку четвертого покоління. Компанія планує запустити 4G у низці міст до кінця 2018 року за умови використання діапазону 1800 МГц.

Коли запрацює 4G

За умови, якщо технологія працюватиме на частотах діапазону 1800 МГц, низка міст України може отримати послуги 4G-зв’язку до кінця 2018 року. Терміни запуску нової технології і територія покриття новою мережею повністю залежать від частотного спектра, який буде використовуватися для запуску такого зв’язку.

На сьогодні держава пропонує телеком-операторам України два шляхи впровадження технології подібного зв’язку: у діапазоні 2600 МГц і 1800 МГц. Однак в першому випадку операторам необхідно будувати нові мережі мобільного зв’язку. Це потребує мільярдних інвестицій і триватиме не один рік. Водночас мережі мобільного зв’язку України вже використовують спеціальні рішення, які дозволяють розвивати технології на частотах 900 і 1800 МГц.

Головний експерт зі спектральної стратегії «Київстар» Ігор Єрещенко підтвердив, що діапазон 1800 МГц найбільш універсальний для розвитку технології мобільного зв’язку четвертого покоління. «У світі вже більш як 580 комерційних мереж такого зв’язку, з них 272 мережі — на частотах 1800 МГц. Отримавши можливість розвивати послуги стандарту 4G на частотах 1800 МГц, оператори зможуть використовувати інші радіочастоти для подальшого збільшення ємності», — додав Єрещенко.

Україні необхідно подолати цифровий розрив з іншими країнами. Потрібно запровадити технологічну нейтральність і дати можливість операторам запускати 4G на частотах 1800-го діапазону. Такі ініціативи значно прискорять цей процес

Петро Чернишов, президент компанії «Київстар»

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: