fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створять Раду з міжнародної торгівлі

V Ukraїni stvorjať Radu z mižnarodnoї torgivli
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська
Kabinet Ministriv Ukraїny uhvalyv rišennja pro stvorennja Rady z mižnarodnoї torgivli. Pro ce povidomyla zastupnyk ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli Natalija Mykoľśka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повідомляється, що Рада з міжнародної торгівлі має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародних торгівельних операцій в Україні. Як працюватиме новостворений орган щодо торгівлі. Рада працюватиме як дорадчий орган. Вона повинна забезпечити ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом у чотирьох напрямах: спрощення процедур торгівлельних операцій у різних сферах; просування експорту як стратегічна економічна діяльність; розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівельної діяльності; поліпшення системи митно-тарифного регулювання і торговельного захисту. Утворення Ради передбачене Планом заходів з впровадження Експортної стратегії на 2017-2021. Очолює Раду перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку України. Заступником голови Ради є заступник міністра економічного розвитку.
Реклама 👇 Замовити

Повідомляється, що Рада з міжнародної торгівлі має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародних торгівельних операцій в Україні.

Як працюватиме новостворений орган щодо торгівлі

Рада працюватиме як дорадчий орган. Вона повинна забезпечити ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом у чотирьох напрямах:

  • спрощення процедур торгівлельних операцій у різних сферах;
  • просування експорту як стратегічна економічна діяльність;
  • розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівельної діяльності;
  • поліпшення системи митно-тарифного регулювання і торговельного захисту.

Утворення Ради передбачене Планом заходів з впровадження Експортної стратегії на 2017-2021. Очолює Раду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України. Заступником голови Ради є заступник міністра економічного розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: