fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Prometheus розпочала безкоштовний курс Scratch для школярів

Prometheus rozpočala bezkoštovnyj kurs Scratch dlja školjariv
Онлайн-навчання за новим курсом покликане допомогти в опануванні Scratch, поєднати теорію з практикою, знайти цікаві ідеї та навчитись працювати над власними проектами. Навчальна програма створювалася для учнів 5-х класів, що вивчали інформатику, але скористатися курсом навчання можуть також усі охочі
Onlajn-navčannja za novym kursom poklykane dopomogty v opanuvanni Scratch, pojednaty teoriju z praktykoju, znajty cikavi ideї ta navčytyś pracjuvaty nad vlasnymy proektamy. Navčaľna programa stvorjuvalasja dlja učniv 5-h klasiv, ščo vyvčaly informatyku, ale skorystatysja kursom navčannja možuť takož usi ohoči
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартував безкоштовний онлайн-курс Алгоритми і проекти Scratch, орієнтований на дітей 5-9 класів. Він складається з коротких відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів. У розробці навчальної програми брали участь учні Політехнічного ліцею НТУУ КПІ, а оприлюднено його на платформі Prometheus. Про курс. Scratch — це середовище, у якому кожен може почати програмувати. Для початку роботи з ним не потрібні знання про алгоритми і роботу компютера. Курс покликаний допомогти в опануванні Scratch, поєднати теорію з практикою, знайти цікаві ідеї та навчитись працювати над власними проектами. Навчальна програма створювалася для учнів 5-х класів ЗОШ, що вивчали інформатику з другого класу, але до проходження курсу запрошуються усі бажаючі. Якою буде програма навчання. Курс складається з коротких яскравих відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів. Всього в ньому 12 уроків, розрахованих на 12 годин. Навчальні матеріали розбиті на 4 модулі по 3 уроки. Перші три модулі присвячені вивченню різних видів алгоритмів: лінійних, розгалужених та циклічних. А в останньому модулі слухачі курсу знайомляться з електронікою та програмуванням мікроконтролерів за допомогою платформи Arduino. Щоб пояснити матеріал максимально просто та зрозуміло, викладач курсу залучила до його створення учнів старших класів. Ми хочемо, щоб за 5 років діти у всіх 17 000 українських шкіл мали можливість якісно навчатися основам програмування. Безкоштовний онлайн-курс Алгоритми і проекти Scratch може бути легко впроваджений в будь-якій школі країни.. . . Більше інформації та форма реєстрації — за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Стартував безкоштовний онлайн-курс «Алгоритми і проекти Scratch», орієнтований на дітей 5-9 класів. Він складається з коротких відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів. У розробці навчальної програми брали участь учні Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», а оприлюднено його на платформі Prometheus.

Про курс

Scratch — це середовище, у якому кожен може почати програмувати. Для початку роботи з ним не потрібні знання про алгоритми і роботу комп’ютера. Курс покликаний допомогти в опануванні Scratch, поєднати теорію з практикою, знайти цікаві ідеї та навчитись працювати над власними проектами. Навчальна програма створювалася для учнів 5-х класів ЗОШ, що вивчали інформатику з другого класу, але до проходження курсу запрошуються усі бажаючі.

Якою буде програма навчання

Курс складається з коротких яскравих відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів. Всього в ньому 12 уроків, розрахованих на 12 годин. Навчальні матеріали розбиті на 4 модулі по 3 уроки. Перші три модулі присвячені вивченню різних видів алгоритмів: лінійних, розгалужених та циклічних. А в останньому модулі слухачі курсу знайомляться з електронікою та програмуванням мікроконтролерів за допомогою платформи Arduino. Щоб пояснити матеріал максимально просто та зрозуміло, викладач курсу залучила до його створення учнів старших класів.

Ми хочемо, щоб за 5 років діти у всіх 17 000 українських шкіл мали можливість якісно навчатися основам програмування. Безкоштовний онлайн-курс «Алгоритми і проекти Scratch» може бути легко впроваджений в будь-якій школі країни.

Більше інформації та форма реєстрації — за посиланням.

Теґи: освіта
Джерело: Prometheus

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: