fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Херсонщині запустили сонячну електростанцію

Na Hersonščyni zapustyly sonjačnu elektrostanciju
Третя сонячна електростанція, побудована на Херсонщині ТОВ «Подільський енергоконсалтинг», розташована неподалік селища Білозерки і займає площу 19,9 га. Наразі загальна потужність наземних сонячних електростанцій, що працюють на Херсонщині — 51,6 МВт
Tretja sonjačna elektrostancija, pobudovana na Hersonščyni TOV «Podiľśkyj energokonsaltyng», roztašovana nepodalik selyšča Bilozerky i zajmaje plošču 19,9 ga. Narazi zagaľna potužnisť nazemnyh sonjačnyh elektrostancij, ščo pracjujuť na Hersonščyni — 51,6 MVt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сонячну станцію з макстмальной потужністю 11 МВт запустили в експлуатацію в Білозерський районі Херсонської області. Нова електростанція скоротить викиди в атмосферу окису вуглецю на 13 860 т на рік. На часі дізнатися більше про нову електростанцію. Потужності, якими обладнають електростанцію Білозерка. Третя сонячна електростанція, побудована на Херсонщині ТОВ Подільський енергоконсалтинг, розташована неподалік селища Білозерки і займає площу 19,9 га. Вона може щорічно виробляти близько 14 тис МВт електроенергії та скоротить викиди СО2 в атмосферу майже на 13 860 тонн в рік. За словами Юрія Таранюка, першого заступника директора ТОВ Подільський Енергоконсалтинг, сонячна електростанція в Білозерці спроектована і збудована за найсучаснішими світовими технологіями: Крім сонячних панелей, все інше обладнання і матеріали українського виробництва — з інвестиційної складової це близько 10 мільйонів доларів. Комплектуючі для цієї станції виготовляли підприємства Києва, Вінниці, Одеси, Запоріжжя, Херсону, Харкова та інших українських міст.. . . Наразі загальна потужність наземних сонячних електростанцій, що працюють на Херсонщині — 51,6 МВт.
Реклама 👇 Замовити

Сонячну станцію з макстмальной потужністю 11 МВт запустили в експлуатацію в Білозерський районі Херсонської області. Нова електростанція скоротить викиди в атмосферу окису вуглецю на 13 860 т на рік. На часі дізнатися більше про нову електростанцію.

Потужності, якими обладнають електростанцію «Білозерка»

Третя сонячна електростанція, побудована на Херсонщині ТОВ «Подільський енергоконсалтинг», розташована неподалік селища Білозерки і займає площу 19,9 га. Вона може щорічно виробляти близько 14 тис МВт електроенергії та скоротить викиди СО2 в атмосферу майже на 13 860 тонн в рік.

За словами Юрія Таранюка, першого заступника директора ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», сонячна електростанція в Білозерці спроектована і збудована за найсучаснішими світовими технологіями:

Крім сонячних панелей, все інше обладнання і матеріали українського виробництва — з інвестиційної складової це близько 10 мільйонів доларів. Комплектуючі для цієї станції виготовляли підприємства Києва, Вінниці, Одеси, Запоріжжя, Херсону, Харкова та інших українських міст.

На Херсонщині запустили сонячну електростанцію 1

Наразі загальна потужність наземних сонячних електростанцій, що працюють на Херсонщині — 51,6 МВт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: