Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Херсонщині запустили сонячну електростанцію

Na Hersonščyni zapustyly sonjačnu elektrostanciju

Третя сонячна електростанція, побудована на Херсонщині ТОВ «Подільський енергоконсалтинг», розташована неподалік селища Білозерки і займає площу 19,9 га. Наразі загальна потужність наземних сонячних електростанцій, що працюють на Херсонщині — 51,6 МВт
Tretja sonjačna elektrostancija, pobudovana na Hersonščyni TOV «Podiľśkyj energokonsaltyng», roztašovana nepodalik selyšča Bilozerky i zajmaje plošču 19,9 ga. Narazi zagaľna potužnisť nazemnyh sonjačnyh elektrostancij, ščo pracjujuť na Hersonščyni — 51,6 MVt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сонячну станцію з макстмальной потужністю 11 МВт запустили в експлуатацію в Білозерський районі Херсонської області. Нова електростанція скоротить викиди в атмосферу окису вуглецю на 13 860 т на рік. На часі дізнатися більше про нову електростанцію. Потужності, якими обладнають електростанцію Білозерка. Третя сонячна електростанція, побудована на Херсонщині ТОВ Подільський енергоконсалтинг, розташована неподалік селища Білозерки і займає площу 19,9 га. Вона може щорічно виробляти близько 14 тис МВт електроенергії та скоротить викиди СО2 в атмосферу майже на 13 860 тонн в рік. За словами Юрія Таранюка, першого заступника директора ТОВ Подільський Енергоконсалтинг, сонячна електростанція в Білозерці спроектована і збудована за найсучаснішими світовими технологіями: Наразі загальна потужність наземних сонячних електростанцій, що працюють на Херсонщині — 51,6 МВт.
Реклама 👇 Замовити

Сонячну станцію з макстмальной потужністю 11 МВт запустили в експлуатацію в Білозерський районі Херсонської області. Нова електростанція скоротить викиди в атмосферу окису вуглецю на 13 860 т на рік. На часі дізнатися більше про нову електростанцію.

Потужності, якими обладнають електростанцію «Білозерка»

Третя сонячна електростанція, побудована на Херсонщині ТОВ «Подільський енергоконсалтинг», розташована неподалік селища Білозерки і займає площу 19,9 га. Вона може щорічно виробляти близько 14 тис МВт електроенергії та скоротить викиди СО2 в атмосферу майже на 13 860 тонн в рік.

За словами Юрія Таранюка, першого заступника директора ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», сонячна електростанція в Білозерці спроектована і збудована за найсучаснішими світовими технологіями:

Крім сонячних панелей, все інше обладнання і матеріали українського виробництва — з інвестиційної складової це близько 10 мільйонів доларів. Комплектуючі для цієї станції виготовляли підприємства Києва, Вінниці, Одеси, Запоріжжя, Херсону, Харкова та інших українських міст.

На Херсонщині запустили сонячну електростанцію 1

Наразі загальна потужність наземних сонячних електростанцій, що працюють на Херсонщині — 51,6 МВт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: