fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ скасував обмеження для фізосіб для валютних переказів за кордон

NBU skasuvav obmežennja dlja fizosib dlja valjutnyh perekaziv za kordon
Відтепер можна перераховувати необмежену суму коштів за кордон фізособам. Також банкам дозволено проводити обмін без обмежень щодо груп класифікатора іноземних валют та банківських металів
Vidteper možna pererahovuvaty neobmeženu sumu koštiv za kordon fizosobam. Takož bankam dozvoleno provodyty obmin bez obmežeń ščodo grup klasyfikatora inozemnyh valjut ta bankivśkyh metaliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 12 червня НБУ зняв обмеження на переказ грошей за кордон для фізосіб. Раніше переказ коштів за межі України був обмежений сумою в 150 тисяч гривень в місяць. На часі дізнатися більше про законодавчі та регуляторні зміни, які запровадив Національний банк України. Як діятимуть нові правила переказу. В постанові НБУ №44 від 30 травня 2017 року йдеться про те, що відтепер можна перераховувати необмежену суму коштів за кордон. Отримувачами у цьому випадку мають бути фізичні особи, котрі проживають за межами України. Також українським комерційним банкам відтепер дозволено проводити обмін без обмежень щодо груп класифікатора іноземних валют та банківських металів. Досі такі операції можна було здійснювати в межах однієї групи класифікатора. Також Національний банк України планує поступово помякшити адміністративні обмеження на ринку бізнесу, банків та фізичних осіб. Про кінцеві терміни запровадження цих змін поки що не повідомляють. Наразі продовжує діяти ряд обмежень для громадян і бізнесу. Зокрема, йдеться про обовязковий продаж 50% валютної виручки, попереднє депонування гривні для купівлі валюти за заявками клієнтів. Також все ще зберігає чинність визначений одноденний ліміт купівлі готівкової валюти фізособами в еквіваленті 150 тис грн в день і одноденний ліміт на зняття готівки з валютного рахунку в еквіваленті 250 тис грн. Про скасування цих обмежень поки що не йдеться.
Реклама 👇 Замовити

З 12 червня НБУ зняв обмеження на переказ грошей за кордон для фізосіб. Раніше переказ коштів за межі України був обмежений сумою в 150 тисяч гривень в місяць. На часі дізнатися більше про законодавчі та регуляторні зміни, які запровадив Національний банк України.

Як діятимуть нові правила переказу

В постанові НБУ №44 від 30 травня 2017 року йдеться про те, що відтепер можна перераховувати необмежену суму коштів за кордон. Отримувачами у цьому випадку мають бути фізичні особи, котрі проживають за межами України. Також українським комерційним банкам відтепер дозволено проводити обмін без обмежень щодо груп класифікатора іноземних валют та банківських металів. Досі такі операції можна було здійснювати в межах однієї групи класифікатора. Також Національний банк України планує поступово пом’якшити адміністративні обмеження на ринку бізнесу, банків та фізичних осіб. Про кінцеві терміни запровадження цих змін поки що не повідомляють.

Наразі продовжує діяти ряд обмежень для громадян і бізнесу. Зокрема, йдеться про обов’язковий продаж 50% валютної виручки, попереднє депонування гривні для купівлі валюти за заявками клієнтів. Також все ще зберігає чинність визначений одноденний ліміт купівлі готівкової валюти фізособами в еквіваленті 150 тис грн в день і одноденний ліміт на зняття готівки з валютного рахунку в еквіваленті 250 тис грн. Про скасування цих обмежень поки що не йдеться.

Теґи: НБУ
Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: