Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки українців перетнули кордон у перший день безвізу

Stalo vidomo, skiľky ukraїnciv peretnuly kordon u peršyj deń bezvizu

11 червня станом на 15:00 кордон з країнами Європейського Союзу перетнули 28 тис громадян України. В неділю почав діяти безвізовий режим із країнами ЄС
11 červnja stanom na 15:00 kordon z kraїnamy Jevropejśkogo Sojuzu peretnuly 28 tys gromadjan Ukraїny. V nedilju počav dijaty bezvizovyj režym iz kraїnamy JeS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Близько 7 тис серед усіх, хто перетнув кордон у перший день безвізу, — громадяни з біометричними паспортами, повідомляють у Держприкордонслужбі України. Якими засобами пересування скористалися перші безвізові туристи. Більшість з безвізових туристів скористалися автомобільними пунктами пропуску (69%), а інші (31%) – аеропортами. Докладніше про історію руху України до безвізу та про те, за якими правилами відтепер відбуватиметься перетин кордону — у нашому спеціальному матеріалі.

Близько 7 тис серед усіх, хто перетнув кордон у перший день безвізу, — громадяни з біометричними паспортами, повідомляють у Держприкордонслужбі України.

Якими засобами пересування скористалися перші безвізові туристи

Більшість з «безвізових туристів» скористалися автомобільними пунктами пропуску (69%), а інші (31%) – аеропортами. Докладніше про історію руху України до безвізу та про те, за якими правилами відтепер відбуватиметься перетин кордону — у нашому спеціальному матеріалі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: