Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці представили макет майбутнього суперкара

Ukraїnci predstavyly maket majbutńogo superkara

Проект отримав назву «Химера» і був запущений в розробку на початку 2016 року. В серійному варіанті автомобіль матиме електричну силову установку і, швидше за все, буде випускатися в Монако
Proekt otrymav nazvu «Hymera» i buv zapuščenyj v rozrobku na počatku 2016 roku. V serijnomu varianti avtomobiľ matyme elektryčnu sylovu ustanovku i, švydše za vse, bude vypuskatysja v Monako
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під Києвом створили макет майбутнього українського суперкара. Ідейним натхненником і спонсором став українець Андрій Джазовський. Як виглядатиме суперкар. Наразі відомостей про транспортний засіб небагато. Відомо, що проект отримав назву Химера і був запущений в розробку на початку 2016- го року. В товарному варіанті автомобіль матиме електричну силову установку і, швидше за все, буде випускатися в Монако. Візуалізацією проекту займалося київське тюнінг-ательє SpecAutoTuning. Що відомо про автора Химери. Автор проекту наразі живе в Монако і відомий тим, що їздить Каннами на своїй Волзі-купе, зробленій з BMW. Машини Джазовського мають спільну рису у вигляді напису, який міститься на номерній рамці.

Під Києвом створили макет майбутнього українського суперкара. Ідейним натхненником і спонсором став українець Андрій Джазовський.

Як виглядатиме суперкар

Наразі відомостей про транспортний засіб небагато. Відомо, що проект отримав назву «Химера» і був запущений в розробку на початку 2016- го року. В товарному варіанті автомобіль матиме електричну силову установку і, швидше за все, буде випускатися в Монако. Візуалізацією проекту займалося київське тюнінг-ательє SpecAutoTuning.

Що відомо про автора «Химери»

Автор проекту наразі живе в Монако і відомий тим, що їздить Каннами на своїй «Волзі»-купе, зробленій з BMW. Машини Джазовського мають спільну рису у вигляді напису, який міститься на номерній рамці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: