fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Киянам виділяють 2 млн грн для проектів громадського бюджету

Kyjanam vydiljajuť 2 mln grn dlja proektiv gromadśkogo bjudžetu
У кожному районі столиці вже створено пункти супроводу Громадського бюджету. Запропонувати проект можна до 15 липня. Голосування планують провести у жовтні 2017 року
U kožnomu rajoni stolyci vže stvoreno punkty suprovodu Gromadśkogo bjudžetu. Zaproponuvaty proekt možna do 15 lypnja. Golosuvannja planujuť provesty u žovtni 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві почали реалізовувати другий етап громадського бюджету. Цього разу Київська міська державна адміністрація збільшила фінансування проектів в рамках цього бюджету до 100 млн грн. Максимальний розмір суми проекту складає 2 млн, а також запроваджуються малі проекти. Вони зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до 400 тис грн. На часі дізнатися, для яких проектів призначено ці кошти та як подаватися на конкурс підтримки ініціатив. Як долучитися до Громадського бюджету-2018. У кожному районі столиці вже створено пункти супроводу Громадського бюджету. Кияни повинні пройти консультації до офіційної реєстрації, щоб добре підготуватися: зібрати необхідні листи підтримки від партнерів, спланувати свою рекламну кампанію, організацію роботи команд. Деталі можна дізнатися у Положенні про громадський бюджет у Києві. Одночасно запускається модернізована е-система Громадський проект, яка забезпечить інформаційну підтримку проведення конкурсу. Таким чином весь процес бюджетування на 2018 рік буде підконтрольним громадськості на всіх етапах, кажуть представники міської влади Києва. Дедлайн подачі заявок. Запропонувати проект можна до 15 липня 2017 року. Голосування планується провести у жовтні 2017 року. У разі непорозумінь з експертами від органів влади, буде можливість винести свою апеляцію на розгляд Громадської бюджетної комісії (ГБК) щодо подальшої долі проекту. Також можна звернутися за досвідом до учасників першого Громадського Бюджету, які вже реалізували 5 проектів на теренах української столиці.
01.06.2017,15:44
0
Громадський проект
Реклама 👇 Замовити

У Києві почали реалізовувати другий етап громадського бюджету. Цього разу Київська міська державна адміністрація збільшила фінансування проектів в рамках цього бюджету до 100 млн грн. Максимальний розмір суми проекту складає 2 млн, а також запроваджуються малі проекти. Вони зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до 400 тис грн. На часі дізнатися, для яких проектів призначено ці кошти та як подаватися на конкурс підтримки ініціатив.

Як долучитися до Громадського бюджету-2018

У кожному районі столиці вже створено пункти супроводу Громадського бюджету. Кияни повинні пройти консультації до офіційної реєстрації, щоб добре підготуватися: зібрати необхідні листи підтримки від партнерів, спланувати свою рекламну кампанію, організацію роботи команд. Деталі можна дізнатися у Положенні про громадський бюджет у Києві.

Одночасно запускається модернізована е-система «Громадський проект», яка забезпечить інформаційну підтримку проведення конкурсу. Таким чином весь процес бюджетування на 2018 рік буде підконтрольним громадськості на всіх етапах, кажуть представники міської влади Києва.

Дедлайн подачі заявок

Запропонувати проект можна до 15 липня 2017 року. Голосування планується провести у жовтні 2017 року. У разі непорозумінь з експертами від органів влади, буде можливість винести свою апеляцію на розгляд Громадської бюджетної комісії (ГБК) щодо подальшої долі проекту.

Також можна звернутися за досвідом до учасників першого Громадського Бюджету, які вже реалізували 5 проектів на теренах української столиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: