Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Киянам виділяють 2 млн грн для проектів громадського бюджету

Kyjanam vydiljajuť 2 mln grn dlja proektiv gromadśkogo bjudžetu

У кожному районі столиці вже створено пункти супроводу Громадського бюджету. Запропонувати проект можна до 15 липня. Голосування планують провести у жовтні 2017 року
U kožnomu rajoni stolyci vže stvoreno punkty suprovodu Gromadśkogo bjudžetu. Zaproponuvaty proekt možna do 15 lypnja. Golosuvannja planujuť provesty u žovtni 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві почали реалізовувати другий етап громадського бюджету. Цього разу КМДА збільшила фінансування до 100 млн грн. Максимальний розмір суми проекту — 2 млн, а також запроваджуються малі проекти — до 400 тис грн. Як долучитися до Громадського бюджету-2018. У кожному районі столиці вже створено пункти супроводу Громадського бюджету. Кияни повинні пройти консультації до офіційної реєстрації, щоб добре підготуватися: зібрати необхідні листи підтримки від партнерів, спланувати свою рекламну кампанію, організацію роботи команд. Деталі можна дізнатися у Положенні про громадський бюджет у Києві. Одночасно запускається модернізована е-система Громадський проект, яка забезпечить інформаційну підтримку проведення конкурсу. Таким чином весь процес бюджетування на 2018 рік буде підконтрольним громадськості на всіх етапах. Дедлайн подачі заявок. Запропонувати проект можна до 15 липня. Голосування планується провести у жовтні 2017 року. У разі непорозумінь з експертами від органів влади, буде можливість винести свою апеляцію на розгляд Громадської бюджетної комісії (ГБК). Також можна звернутися за досвідом до учасників першого Громадського Бюджету, які вже реалізували 5 проектів.

У Києві почали реалізовувати другий етап громадського бюджету. Цього разу КМДА збільшила фінансування до 100 млн грн. Максимальний розмір суми проекту — 2 млн, а також запроваджуються малі проекти — до 400 тис грн.

Як долучитися до Громадського бюджету-2018

У кожному районі столиці вже створено пункти супроводу Громадського бюджету. Кияни повинні пройти консультації до офіційної реєстрації, щоб добре підготуватися: зібрати необхідні листи підтримки від партнерів, спланувати свою рекламну кампанію, організацію роботи команд. Деталі можна дізнатися у Положенні про громадський бюджет у Києві.

Одночасно запускається модернізована е-система «Громадський проект», яка забезпечить інформаційну підтримку проведення конкурсу. Таким чином весь процес бюджетування на 2018 рік буде підконтрольним громадськості на всіх етапах.

Дедлайн подачі заявок

Запропонувати проект можна до 15 липня. Голосування планується провести у жовтні 2017 року. У разі непорозумінь з експертами від органів влади, буде можливість винести свою апеляцію на розгляд Громадської бюджетної комісії (ГБК).

Також можна звернутися за досвідом до учасників першого Громадського Бюджету, які вже реалізували 5 проектів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: