Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Австралії створили гнучкі сонячні панелі і конкуруватимуть з Маском

V Avstraliї stvoryly gnučki sonjačni paneli i konkuruvatymuť z Maskom

Нові сонячні панелі виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорих пластикових листах. Квадратний метр пристрою коштує $7,42, що в 30 разів дешевше за аналог Tesla
Novi sonjačni paneli vygotovljajuť šljahom druku elektronnogo čornyla na prozoryh plastykovyh lystah. Kvadratnyj metr prystroju koštuje $7,42, ščo v 30 raziv deševše za analog Tesla
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Австралії створили бюджетні сонячні панелі з плівки. Розробники заявляють, що їх можна надрукувати та переробити. Нові панелі працюють навіть при слабкому освітленні, а також їх можна встановити на будь-якій стороні даху, не обов’язково сонячній. Функціональні особливості друкованої сонячної панелі. Нові сонячні панелі виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорих пластикових листах товщиною менше 0,1 мм. Квадратний метр таких панелей коштує $7,42, що в 30 разів дешевше за аналог Tesla. Вони можуть працювати навіть при слабкому освітленні, а також їх можна скрутити в трубочку та повторно переробити. Пол Дастур, один з розробників, запевнив, що панелі можуть бути надруковані в промисловому масштабі, а також їх можна використовувати для швидкого розгортання на великих територіях. Наразі винахід проходить останню стадію тестування.

В Австралії створили бюджетні сонячні панелі з плівки. Розробники заявляють, що їх можна надрукувати та переробити. Нові панелі працюють навіть при слабкому освітленні, а також їх можна встановити на будь-якій стороні даху, не обов’язково сонячній.

Функціональні особливості «друкованої» сонячної панелі

Нові сонячні панелі виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорих пластикових листах товщиною менше 0,1 мм. Квадратний метр таких панелей коштує $7,42, що в 30 разів дешевше за аналог Tesla. Вони можуть працювати навіть при слабкому освітленні, а також їх можна скрутити в трубочку та повторно переробити.

Пол Дастур, один з розробників, запевнив, що панелі можуть бути надруковані в промисловому масштабі, а також їх можна використовувати для швидкого розгортання на великих територіях. Наразі винахід проходить останню стадію тестування.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: