fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Одесі створили бот для медичної допомоги

V Odesi stvoryly bot dlja medyčnoї dopomogy
Відповідно до запиту додаток дає голосові, і відео- інструкції. Наразі у розробці 12 найбільш поширених сценаріїв екстрених ситуацій: інсульт, зупинка дихання, опіки, серцевий напад і кровотеча
Vidpovidno do zapytu dodatok daje golosovi, i video- instrukciї. Narazi u rozrobci 12 najbiľš pošyrenyh scenariїv ekstrenyh sytuacij: insuľt, zupynka dyhannja, opiky, sercevyj napad i krovoteča
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Одесі зявився бот, який допомагає рятувати життя в екстренних ситуаціях. Додаток безкоштовний і доступний для всіх у кого є смартфон. На часі дізнатися більше про те, як працює ця розробка. Як працює бот. Бот функціонує за принципом вказівок для тих, в кого немає навичок першої допомоги. Проте розробники проекту переконують, що їхній інструмент онлайн-допомоги буде корисним також і для тих, хто вже проходив тренінги із надання первинної медичної допомоги. Відповідно до запиту додаток дає голосові, і відео- інструкції для користувача, який має надати медичну допомогу собі або іншому. Зараз у розробці 12 найбільш поширених сценаріїв екстрених ситуацій: інсульт, зупинка дихання, опіки, серцевий напад і кровотеча. Наразі додаток вдосконалюють, щоби зробити його зручнішим та надійнішим у використанні за різних сценаріїв розвитку подій.  
Реклама 👇 Замовити

В Одесі з’явився бот, який допомагає рятувати життя в екстренних ситуаціях. Додаток безкоштовний і доступний для всіх у кого є смартфон. На часі дізнатися більше про те, як працює ця розробка.

Як працює бот

Бот функціонує за принципом вказівок для тих, в кого немає навичок першої допомоги. Проте розробники проекту переконують, що їхній інструмент онлайн-допомоги буде корисним також і для тих, хто вже проходив тренінги із надання первинної медичної допомоги. Відповідно до запиту додаток дає голосові, і відео- інструкції для користувача, який має надати медичну допомогу собі або іншому. Зараз у розробці 12 найбільш поширених сценаріїв екстрених ситуацій: інсульт, зупинка дихання, опіки, серцевий напад і кровотеча. Наразі додаток вдосконалюють, щоби зробити його зручнішим та надійнішим у використанні за різних сценаріїв розвитку подій.

 

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

А чому не дати посилання на сторінку з ботом?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: