Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запровадили e-реєстр містян та систему відеонагляду

U Kyjevi zaprovadyly e-rejestr mistjan ta systemu videonagljadu

Розробки впровадили в рамках програми «Електронна столиця». Мета — підвищити безпеку та прозорість
Rozrobky vprovadyly v ramkah programy «Elektronna stolycja». Meta — pidvyščyty bezpeku ta prozorisť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві запустили проект електронного реєстру мешканців та систему оповіщення про надзвичайні ситуації. Розробки впроваджено в рамках програми Електронна столиця. Особливості програми Електронна столиця. Досі в Києві не було єдиного реєстру мешканців, наразі розроблено і запущено спрощену процедуру реєстрації городян. Систему розробили в Україні, її впровадили у 10 керуючих компаніях, у КП ГІОЦ, Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та Департаменті фінансово аудиту і контролю. В рамках програми Електронна столиця також створили систему фінансової звітності комунальних підприємств та розробили схему відеоспостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту: дитячих садках, школах, лікарнях, бібліотеках, театрах, мостах та у центральній частині міста.

У Києві запустили проект електронного реєстру мешканців та систему оповіщення про надзвичайні ситуації. Розробки впроваджено в рамках програми «Електронна столиця».

Особливості програми «Електронна столиця»

Досі в Києві не було єдиного реєстру мешканців, наразі розроблено і запущено спрощену процедуру реєстрації городян. Систему розробили в Україні, її впровадили у 10 керуючих компаніях, у КП «ГІОЦ», Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та Департаменті фінансово аудиту і контролю.

В рамках програми «Електронна столиця» також створили систему фінансової звітності комунальних підприємств та розробили схему відеоспостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту: дитячих садках, школах, лікарнях, бібліотеках, театрах, мостах та у центральній частині міста.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: