fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запровадили e-реєстр містян та систему відеонагляду

U Kyjevi zaprovadyly e-rejestr mistjan ta systemu videonagljadu
Розробки впровадили в рамках програми «Електронна столиця». Мета — підвищити безпеку та прозорість
Rozrobky vprovadyly v ramkah programy «Elektronna stolycja». Meta — pidvyščyty bezpeku ta prozorisť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток електронного урядування та пов’язаних із ним сервісів в Україні триває. Тон інноваціям задає столиця. У Києві зокрема запустили проект електронного реєстру мешканців та систему оповіщення про надзвичайні ситуації. Розробки впроваджено в рамках програми Електронна столиця. На часі дізнатися більше про це нововведення та можливі сфери застосування цієї системи. Особливості програми Електронна столиця. Запровадження подібної програми є важливим кроком для обліку містян та полегшення роботи чиновників із систематизації звернень громадян. Досі в Києві не було єдиного реєстру мешканців. Тож наразі розроблено і запущено спрощену процедуру реєстрації городян в єдиній системі обліку. Систему розробили в Україні, її впровадили у 10 керуючих компаніях, у КП ГІОЦ. Також модулі системи буде підключено у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та Департаменті фінансово аудиту і контролю. У подальшому розробники сподіваються на її розвиток та масштабування. Вони намагатимуться охопити якомога більше компаній, відомств та державних установ. Такі кроки покликані забезпечити максимальний рівень прозорості та зручності використання даних про громадян у різних сферах життя і роботи в українських містах. В рамках програми Електронна столиця також створили систему фінансової звітності комунальних підприємств та розробили схему відеоспостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту: дитячих садках, школах, лікарнях, бібліотеках, театрах, мостах та у центральній частині міста. Розширення системи надалі триватиме.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток електронного урядування та пов’язаних із ним сервісів в Україні триває. Тон інноваціям задає столиця. У Києві зокрема запустили проект електронного реєстру мешканців та систему оповіщення про надзвичайні ситуації. Розробки впроваджено в рамках програми «Електронна столиця». На часі дізнатися більше про це нововведення та можливі сфери застосування цієї системи.

Особливості програми «Електронна столиця»

Запровадження подібної програми є важливим кроком для обліку містян та полегшення роботи чиновників із систематизації звернень громадян. Досі в Києві не було єдиного реєстру мешканців. Тож наразі розроблено і запущено спрощену процедуру реєстрації городян в єдиній системі обліку. Систему розробили в Україні, її впровадили у 10 керуючих компаніях, у КП «ГІОЦ». Також модулі системи буде підключено у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та Департаменті фінансово аудиту і контролю. У подальшому розробники сподіваються на її розвиток та масштабування. Вони намагатимуться охопити якомога більше компаній, відомств та державних установ. Такі кроки покликані забезпечити максимальний рівень прозорості та зручності використання даних про громадян у різних сферах життя і роботи в українських містах.

В рамках програми «Електронна столиця» також створили систему фінансової звітності комунальних підприємств та розробили схему відеоспостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту: дитячих садках, школах, лікарнях, бібліотеках, театрах, мостах та у центральній частині міста. Розширення системи надалі триватиме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: