fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

KMBS запрошує на лекції з digital-маркетингу

KMBS zaprošuje na lekciї z digital-marketyngu
Києво-Могилянська бізнес-школа запрошує фахівців із цифрового маркетингу на лекції із 8 по 11 червня
Kyjevo-Mogyljanśka biznes-škola zaprošuje fahivciv iz cyfrovogo marketyngu na lekciї iz 8 po 11 červnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як оцінити чи ефективний ваш цифровий маркетинг та обрати найкращу стратегію для вашого бізнесу? Що робити, якщо KPI (завантаження, онлайн-активності, CPC та інші показники) — на висоті, але це не позначається на результатах бізнесу? На ці та інші запитання отримать відповіді учасники міні-курсу із digital-маркетингу. Про що і де говоритимуть і коли відбудеться лекція з маркетингу. За словами організаторів, цифровий маркетинг підкоряється тим самим законам, що і класичний, проте всі процеси прискорились у десятки разів. Суттєво змінилась і поведінка клієнта і те, як він приймає рішення, де головним критерієм стає досвід інших людей. Про те, як вибудовувати стратегію в цифрі та вдало поєднати офлайн- та онлайн-комунікації та інструменти, розкаже Роман Гавриш в рамках курсу Digital Marketing 8-11 червня. Дізнатися усі деталі та зареєструватися на курс можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Як оцінити чи ефективний ваш цифровий маркетинг та обрати найкращу стратегію для вашого бізнесу? Що робити, якщо KPI (завантаження, онлайн-активності, CPC та інші показники) — на висоті, але це не позначається на результатах бізнесу? На ці та інші запитання отримать відповіді учасники міні-курсу із digital-маркетингу.

Про що і де говоритимуть і коли відбудеться лекція з маркетингу

За словами організаторів, цифровий маркетинг підкоряється тим самим законам, що і класичний, проте всі процеси прискорились у десятки разів. Суттєво змінилась і поведінка клієнта і те, як він приймає рішення, де головним критерієм стає досвід інших людей. Про те, як вибудовувати стратегію «в цифрі» та вдало поєднати офлайн- та онлайн-комунікації та інструменти, розкаже Роман Гавриш в рамках курсу Digital Marketing 8-11 червня. Дізнатися усі деталі та зареєструватися на курс можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Серед кількості курсів ні про що, яких зараз безліч ці курси гідні, лектора поважаю

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: