fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

160 компаній у Києві проведуть презентації своїх досягнень

160 kompanij u Kyjevi proveduť prezentaciї svoїh dosjagneń
На презентації буде представлено понад 160 компаній і підприємств столиці, які працюють у технічно-промисловій сфері. Захід спрямовано на розвиток економіки столиці та держави в цілому
Na prezentaciї bude predstavleno ponad 160 kompanij i pidpryjemstv stolyci, jaki pracjujuť u tehnično-promyslovij sferi. Zahid sprjamovano na rozvytok ekonomiky stolyci ta deržavy v cilomu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  25 травня у ВЦ КиївЕкспоПлаза вперше відбудеться виставка-презентація промислової продукції столичних виробників Зроблено в Києві. На часі дізнатися, що покажуть під час презентації і кого запросили стати учасниками події. Які досягнення та новітні розробки очікуються на виставці. На презентації буде представлено понад 160 компаній і підприємств Києва. До участі в заоході запросили компанії, які працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, у легкій промисловості тощо. Також відомо, що більше 40 наукових установ продемонструють свої новітні розробки, технології і матеріали. Окремими експозиціями будуть представлені досягнення Національної академії наук України. Також учасниками стануть вищі навчальні заклади Києва, столичні наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні. Крім того, під час заходу проходитимуть круглі столи, конференції та майстер-класи. Про це повідомляють організатори заходу. Основна мета — популяризувати столичні бренди. Захід, який проходитиме у виставковому центрі, спрямовано на розвиток економіки столиці та держави в цілому, адже тут виробники презентуватимуть свої здобутки, а споживачі зможуть ознайомитися з різноманітними торговими марками. Таким чином Київська міська державна адміністрація як організатор планує популяризувати та просувати промислову продукцію київських виробників на українському та європейському ринках. Нагадаємо, ми також розповідали вам про те, скільки в середньому протягом доби витрачають іноземні туристи, перебуваючи в українській столиці, на проживання, їжу та розваги.
Реклама 👇 Замовити

25 травня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» вперше відбудеться виставка-презентація промислової продукції столичних виробників «Зроблено в Києві». На часі дізнатися, що покажуть під час презентації і кого запросили стати учасниками події.

Які досягнення та новітні розробки очікуються на виставці

На презентації буде представлено понад 160 компаній і підприємств Києва. До участі в заоході запросили компанії, які працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, у легкій промисловості тощо. Також відомо, що більше 40 наукових установ продемонструють свої новітні розробки, технології і матеріали.

Окремими експозиціями будуть представлені досягнення Національної академії наук України. Також учасниками стануть вищі навчальні заклади Києва, столичні наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні. Крім того, під час заходу проходитимуть круглі столи, конференції та майстер-класи. Про це повідомляють організатори заходу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Основна мета — популяризувати столичні бренди

Захід, який проходитиме у виставковому центрі, спрямовано на розвиток економіки столиці та держави в цілому, адже тут виробники презентуватимуть свої здобутки, а споживачі зможуть ознайомитися з різноманітними торговими марками. Таким чином Київська міська державна адміністрація як організатор планує популяризувати та просувати промислову продукцію київських виробників на українському та європейському ринках.

Нагадаємо, ми також розповідали160 компаній у Києві проведуть презентації своїх досягнень 1витрачають іноземні туристи, перебуваючи у Києві вам про те, скільки в середньому протягом доби витрачають іноземні туристи, перебуваючи в українській столиці, на проживання, їжу та розваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: