fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українки створили ґаджет, що відстежує рух велосипеда

Ukraїnky stvoryly ğadžet, ščo vidstežuje ruh velosypeda
Якщо велосипед викрали зловмисники, його пересування можна буде відслідкувати на карті. Також на базі датчиків можна буде збирати інформацію про пройдений кілометраж
Jakščo velosyped vykraly zlovmysnyky, jogo peresuvannja možna bude vidslidkuvaty na karti. Takož na bazi datčykiv možna bude zbyraty informaciju pro projdenyj kilometraž
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасниці лабораторії IoT Lab Катерина Стеценко та Алла Божко створили проект Finder, що допомагає відстежити вкрадений велосипед. На часі дізнатися, як рух велосипеда можна проконтролювати. Finder дозволить відслідкувати рух на карті. Розробка функціонує як GPS/GSM-маячок, котрий можна заховати у велосипедній вилці. Він має датчик вібрації, який викликає сигналізацію. Якщо велосипед все ж викрали зловмисники, можна відслідкувати його пересування на карті. Завдяки веб-сервісу Finder можна буде ввести паспортні дані велосипеда, щоб підтвердити право на його власність. Насамперед ми орієнтуємося на співпрацю з мережами спортивних магазинів, аби маячок Finder зміг придбати кожен велосипедист. Нашим рішенням вже зацікавилися велопрокати з Києва, Одеси та інших міст. Finder суттєво спростить їхню систему відстеження велосипедів. До того ж, на базі наших датчиків вони зможуть збирати інформацію про пройдений кілометраж.. Катерина Стеценко. співзасновниця Finder . Робочий прототип вже представили на International Startup Battle у Сан-Франциско.
Реклама 👇 Замовити

Учасниці лабораторії IoT Lab Катерина Стеценко та Алла Божко створили проект Finder, що допомагає відстежити вкрадений велосипед. На часі дізнатися, як рух велосипеда можна проконтролювати.

Finder дозволить відслідкувати рух на карті

Розробка функціонує як GPS/GSM-маячок, котрий можна заховати у велосипедній вилці. Він має датчик вібрації, який викликає сигналізацію. Якщо велосипед все ж викрали зловмисники, можна відслідкувати його пересування на карті. Завдяки веб-сервісу Finder можна буде ввести паспортні дані велосипеда, щоб підтвердити право на його власність.

Насамперед ми орієнтуємося на співпрацю з мережами спортивних магазинів, аби маячок Finder зміг придбати кожен велосипедист. Нашим рішенням вже зацікавилися велопрокати з Києва, Одеси та інших міст. Finder суттєво спростить їхню систему відстеження велосипедів. До того ж, на базі наших датчиків вони зможуть збирати інформацію про пройдений кілометраж.

Катерина Стеценко, співзасновниця Finder

Українки створили ґаджет, що відстежує рух велосипеда 1

Робочий прототип вже представили на International Startup Battle у Сан-Франциско.

Теґи: стартапи
Джерело: Хмарочос

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: