fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У порт Києва вперше за 3 роки прибув теплохід із Румунії

U port Kyjeva vperše za 3 roky prybuv teplohid iz Rumuniї
Лайнер прийшов з міста Фетешті по Дунаю, Чорному морю і Дніпру. Цьогоріч планується ще 9 аналогічних рейсів
Lajner pryjšov z mista Fetešti po Dunaju, Čornomu morju i Dnipru. Cogorič planujeťsja šče 9 analogičnyh rejsiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  21 травня у порт Києва з Румунії прибуло круїзне судно Принцеса Дніпра. Лайнер прийшов з міста Фетешті по Дунаю, Чорному морю і Дніпру. Після трирічної перерви це — перше судно, яке здійснило такий рейс. Що варто знати про цей закордонний теплохід? Маршрут, який має теплохід Принцеса Дніпра. Теплохід Принцеса Дніпра — український річковий круїзний лайнер на 4 палуби. Довжина судна — 125 м, ширина — 16,7 м. Перший рейс був здійснений за маршрутом Фетешті — Ізмаїл — Кілія — Одеса — Миколаїв — Херсон — Запоріжжя — Дніпро — Київ. У подорож вирушили 98 пасажирів з США та Німеччини. Теплохід здійснив візит до Одеського морського порту, і став першим пасажирським круїзним лайнером типу річка-море за 2 роки. Перспективи круїзного судноплавства в Україні. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що наша держава має величезний потенціал судноплавства по Дніпру та Південному Бугу: Це велика радість, що ми відновлюємо пасажирське сполучення України з країнами ЄС по річці і морю. Після перерви три роки це перше судно, яке здійснює такий рейс. В цьому році планується ще дев’ять рейсів. Це гарний початок для відновлення міжнародного сполучення. Володимир Омелян. міністр інфраструктури України.    
Реклама 👇 Замовити

21 травня у порт Києва з Румунії прибуло круїзне судно «Принцеса Дніпра». Лайнер прийшов з міста Фетешті по Дунаю, Чорному морю і Дніпру. Після трирічної перерви це — перше судно, яке здійснило такий рейс. Що варто знати про цей закордонний теплохід?

Маршрут, який має теплохід «Принцеса Дніпра»

Теплохід «Принцеса Дніпра» — український річковий круїзний лайнер на 4 палуби. Довжина судна — 125 м, ширина — 16,7 м.

Перший рейс був здійснений за маршрутом Фетешті — Ізмаїл — Кілія — Одеса — Миколаїв — Херсон — Запоріжжя — Дніпро — Київ. У подорож вирушили 98 пасажирів з США та Німеччини. Теплохід здійснив візит до Одеського морського порту, і став першим пасажирським круїзним лайнером типу «річка-море» за 2 роки.

Перспективи круїзного судноплавства в Україні

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що наша держава має величезний потенціал судноплавства по Дніпру та Південному Бугу:

Це велика радість, що ми відновлюємо пасажирське сполучення України з країнами ЄС по річці і морю. Після перерви три роки це перше судно, яке здійснює такий рейс. В цьому році планується ще дев’ять рейсів. Це гарний початок для відновлення міжнародного сполучення

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: