fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Конкурс e-демократії EGAP проведе фінал на iForum

Konkurs e-demokratiї EGAP provede final na iForum
25 травня відвідувачі iForum-2017 зможуть проголосувати за інструменти та сервіси, що роблять життя в Україні комфортнішим, а комунікацію громадян і влади — простішою
25 travnja vidviduvači iForum-2017 zmožuť progolosuvaty za instrumenty ta servisy, ščo robljať žyttja v Ukraїni komfortnišym, a komunikaciju gromadjan i vlady — prostišoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  EGAP Challenge DemoDay запрошує учасників iForum-2017 оцінити фінальну презентацію проектів у сфері електронної демократії. На часі дізнатися, які проекти будуть представлені. Які сервіси розробляли учасники EGAP Challenge. Цього разу команди створювали електронні проекти, що роблять життя в країні комфортнішим, а комунікацію влади, громадян та бізнесу — прозорішою та простішою. Серед основних тематичних напрямків — екологія, освіта, інфраструктура та агропромисловість. Детальніше про перелік стартапів та їхні можливості проекти можна дізнатися на сторінці у Facebook. Як підтримати найкращі проекти. Підтримати команди зможе кожен відвідувач iForum-2017 протягом 25 травня. Ваш голос допоможе розподілити у фіналі призовий фонд загальною сумою $80 тис. Презентація проходитиме у секції Відеоблогінг/Кіберспорт з 16:00 до 18:00.
Реклама 👇 Замовити

EGAP Challenge DemoDay запрошує учасників iForum-2017 оцінити фінальну презентацію проектів у сфері електронної демократії. На часі дізнатися, які проекти будуть представлені.

Які сервіси розробляли учасники EGAP Challenge

Цього разу команди створювали електронні проекти, що роблять життя в країні комфортнішим, а комунікацію влади, громадян та бізнесу — прозорішою та простішою. Серед основних тематичних напрямків — екологія, освіта, інфраструктура та агропромисловість. Детальніше про перелік стартапів та їхні можливості проекти можна дізнатися на сторінці у Facebook.

Як підтримати найкращі проекти

Підтримати команди зможе кожен відвідувач iForum-2017 протягом 25 травня. Ваш голос допоможе розподілити у фіналі призовий фонд загальною сумою $80 тис. Презентація проходитиме у секції «Відеоблогінг/Кіберспорт» з 16:00 до 18:00.

Джерело: iForum

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: