fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускають електронну базу свідчень про голод 1932-1933 років

V Ukraїni zapuskajuť elektronnu bazu svidčeń pro golod 1932-1933 rokiv
Сайт розпочне роботу цього літа. Наразі кожен може передати інформацію, дослідження чи родинні спогади до центру вивчення Голодомору
Sajt rozpočne robotu ćogo lita. Narazi kožen može peredaty informaciju, doslidžennja čy rodynni spogady do centru vyvčennja Golodomoru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Влітку 2017-го розпочне роботу платформа, створена для того, щоб кожен міг прочитати та розповісти свої родинні історії про Голодомор в Україні та події 1932-1933 років. Історія проекту Голодомор 1932-1933: родинні історії. За словами координаторки проекту Ярослави Музиченко, сьогодні накопичено досить багато спогадів про ті події. Впродовж років Незалежності інформацію про страшні події 1932-1933 років збирали краєзнавці, етнологи, бібліотекарі, історики. Зараз ці спогади розпорошені або опубліковані в малотиражних виданнях, багато згадок навіть не розшифровані. Головне завдання проекту – повернення пам’яті про 1932-1933 роки завдяки систематизації та оцифровування свідчень про окремих людей та цілі родини. Як функціонуватиме електронна база свідчень. На сайті буде дві рубрики — Голодомор: колекції та Голодомор: родинні історії. Перша частина — спогади, які записані давно. Тут буде здійснено паспортизацію і міститиметься інформація про збирача. В другій частині проекту — родинні історії про Голодомор. Кожен зможе передати інформацію до центру вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) або створити власну сторінку на сайті. У перспективі базу свідчень поєднають з 3-D мапою Місця поховання, пам’ятники і пам’ятні знаки жертвам Голодомору. Ініціатори створення платформи стверджують, що свідчення не будуть редагувати, адже вони можуть знадобитися для вивчення мови якогось регіону чи для роботи психологів, які вивчатимуть потік думок людини. Ми хочемо, щоб наша країна міцніла, щоб ми шукали точки опори в нашому минулому, в нашій пам’яті. Людмила Гриневич. директорка центру вивчення Голодомору. Розробники проекту просять надсилати спогади, фотографії, відео з розповідями в Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору на адресу: [email protected]
17.05.2017,10:33
0
Новинарня
Реклама 👇 Замовити

Влітку 2017-го розпочне роботу платформа, створена для того, щоб кожен міг прочитати та розповісти свої родинні історії про Голодомор в Україні та події 1932-1933 років.

Історія проекту «Голодомор 1932-1933: родинні історії»

За словами координаторки проекту Ярослави Музиченко, сьогодні накопичено досить багато спогадів про ті події. Впродовж років Незалежності інформацію про страшні події 1932-1933 років збирали краєзнавці, етнологи, бібліотекарі, історики. Зараз ці спогади розпорошені або опубліковані в малотиражних виданнях, багато згадок навіть не розшифровані.

Головне завдання проекту – повернення пам’яті про 1932-1933 роки завдяки систематизації та оцифровування свідчень про окремих людей та цілі родини.

В Україні запускають електронну базу свідчень про голод 1932-1933 років 1

Як функціонуватиме електронна база свідчень

На сайті буде дві рубрики — «Голодомор: колекції» та «Голодомор: родинні історії». Перша частина — спогади, які записані давно. Тут буде здійснено паспортизацію і міститиметься інформація про збирача. В другій частині проекту — родинні історії про Голодомор. Кожен зможе передати інформацію до центру вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) або створити власну сторінку на сайті. У перспективі базу свідчень поєднають з 3-D мапою «Місця поховання, пам’ятники і пам’ятні знаки жертвам Голодомору».

Ініціатори створення платформи стверджують, що свідчення не будуть редагувати, адже вони можуть знадобитися для вивчення мови якогось регіону чи для роботи психологів, які вивчатимуть потік думок людини.

Ми хочемо, щоб наша країна міцніла, щоб ми шукали точки опори в нашому минулому, в нашій пам’яті

Людмила Гриневич, директорка центру вивчення Голодомору

Розробники проекту просять надсилати спогади, фотографії, відео з розповідями в Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору на адресу: [email protected].

Теґи: анонси
Джерело: «Новинарня»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: