Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде конференція з YouTube-маркетингу «ВідеоЖара для брендів»

U Kyjevi projde konferencija z YouTube-marketyngu «VideoŽara dlja brendiv»

В програмі конференції передбачено унікальну панельну дискусію між топ-блогерами з мільйонами підписників і представниками відомих брендів
V programi konferenciї peredbačeno unikaľnu paneľnu dyskusiju miž top-blogeramy z miľjonamy pidpysnykiv i predstavnykamy vidomyh brendiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вдруге у Києві пройде найбільший в Україні щорічний фестиваль YouTube-блогерів. В рамках заходу відбудеться конференція по відеомаркетингу ВідеоЖара для брендів, на яку запрошують представників бізнесу. Основні тези конференції. Тренди відеомаркетингу в світі та Україні Роль онлайн-відео в маркетингової стратегії компанії Як правильно презентувати бренд на YouTube Що таке маркетинг впливу Успішні рекламні кейси на YouTube та інших платформах і чому вони спрацювали Що таке кіберспорт і які можливості він відкриває для просування брендів Як брендам ефективно використовувати онлайн-трансляції Як створити унікальний клієнтський досвід за допомогою віртуальної та доповненої реальності На конференції буде проведено краш-тест YouTube-каналів учасників конференції, а також можна буде отримати практичні рекомендації з їхнього розвитку. В програмі передбачено панельну дискусію між провідними відеоблогерами та представниками відомих брендів. Де і коли пройде конференція. Конференція ВідеоЖара для брендів відбудеться в Києві 20 травня з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Біломорська, 1 (Платформа арт-завод). Організатор — медіакомпанія AIR, що спеціалізується на відеоблогінгу, а також є сертифікованим партнером YouTube.

Вдруге у Києві пройде найбільший в Україні щорічний фестиваль YouTube-блогерів. В рамках заходу відбудеться конференція по відеомаркетингу «ВідеоЖара для брендів», на яку запрошують представників бізнесу.

Основні тези конференції

  • Тренди відеомаркетингу в світі та Україні
  • Роль онлайн-відео в маркетингової стратегії компанії
  • Як правильно презентувати бренд на YouTube
  • Що таке «маркетинг впливу»
  • Успішні рекламні кейси на YouTube та інших платформах і чому вони спрацювали
  • Що таке кіберспорт і які можливості він відкриває для просування брендів
  • Як брендам ефективно використовувати онлайн-трансляції
  • Як створити унікальний клієнтський досвід за допомогою віртуальної та доповненої реальності

На конференції буде проведено краш-тест YouTube-каналів учасників конференції, а також можна буде отримати практичні рекомендації з їхнього розвитку. В програмі передбачено панельну дискусію між провідними відеоблогерами та представниками відомих брендів.

Де і коли пройде конференція

Конференція «ВідеоЖара для брендів» відбудеться в Києві 20 травня з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Біломорська, 1 (Платформа арт-завод). Організатор — медіакомпанія AIR, що спеціалізується на відеоблогінгу, а також є сертифікованим партнером YouTube.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: