fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде конференція з YouTube-маркетингу «ВідеоЖара для брендів»

U Kyjevi projde konferencija z YouTube-marketyngu «VideoŽara dlja brendiv»
В програмі конференції передбачено унікальну панельну дискусію між топ-блогерами з мільйонами підписників і представниками відомих брендів
V programi konferenciї peredbačeno unikaľnu paneľnu dyskusiju miž top-blogeramy z miľjonamy pidpysnykiv i predstavnykamy vidomyh brendiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви активно займаєтеся розвитком власного відеоблогу або лише плануєте підкорити аудиторію YouTube, зверніть увагу на оголошення про цей захід. Вже вдруге у Києві пройде найбільший в Україні щорічний фестиваль YouTube-блогерів. В рамках заходу відбудеться конференція по відеомаркетингу ВідеоЖара для брендів, на яку запрошують представників бізнесу. На часі дізнатися більше про можливості, які несе участь у цьому заході. Основні тези конференції. Під час конференції на декількох тематичних секціях учасники, модератори та гості говоритимуть про таке: Тренди відеомаркетингу в світі та Україні Роль онлайн-відео в маркетингової стратегії компанії Як правильно презентувати бренд на YouTube Що таке маркетинг впливу Успішні рекламні кейси на YouTube та інших платформах і чому вони спрацювали Що таке кіберспорт і які можливості він відкриває для просування брендів Як брендам ефективно використовувати онлайн-трансляції Як створити унікальний клієнтський досвід за допомогою віртуальної та доповненої реальності На конференції буде проведено краш-тест YouTube-каналів учасників конференції, а також можна буде отримати практичні рекомендації з їхнього розвитку. В програмі передбачено панельну дискусію між провідними відеоблогерами та представниками відомих брендів. Де і коли пройде конференція. Конференція ВідеоЖара для брендів відбудеться в Києві 20 травня з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Біломорська, 1 (Платформа арт-завод). Організатор — медіакомпанія AIR, що спеціалізується на відеоблогінгу, а також є сертифікованим партнером YouTube.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви активно займаєтеся розвитком власного відеоблогу або лише плануєте підкорити аудиторію YouTube, зверніть увагу на оголошення про цей захід. Вже вдруге у Києві пройде найбільший в Україні щорічний фестиваль YouTube-блогерів. В рамках заходу відбудеться конференція по відеомаркетингу «ВідеоЖара для брендів», на яку запрошують представників бізнесу. На часі дізнатися більше про можливості, які несе участь у цьому заході.

Основні тези конференції

Під час конференції на декількох тематичних секціях учасники, модератори та гості говоритимуть про таке:

  • Тренди відеомаркетингу в світі та Україні
  • Роль онлайн-відео в маркетингової стратегії компанії
  • Як правильно презентувати бренд на YouTube
  • Що таке «маркетинг впливу»
  • Успішні рекламні кейси на YouTube та інших платформах і чому вони спрацювали
  • Що таке кіберспорт і які можливості він відкриває для просування брендів
  • Як брендам ефективно використовувати онлайн-трансляції
  • Як створити унікальний клієнтський досвід за допомогою віртуальної та доповненої реальності

У Києві пройде конференція з YouTube-маркетингу «ВідеоЖара для брендів» 1

На конференції буде проведено краш-тест YouTube-каналів учасників конференції, а також можна буде отримати практичні рекомендації з їхнього розвитку. В програмі передбачено панельну дискусію між провідними відеоблогерами та представниками відомих брендів.

Де і коли пройде конференція

Конференція «ВідеоЖара для брендів» відбудеться в Києві 20 травня з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Біломорська, 1 (Платформа арт-завод). Організатор — медіакомпанія AIR, що спеціалізується на відеоблогінгу, а також є сертифікованим партнером YouTube.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: