fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» пропонує нові напрямки подорожей до ЄС

«Ukrzaliznycja» proponuje novi naprjamky podorožej do JeS
На сьогодні поїзди та безпересадкові вагони курсують до Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Болгарії та Польщі
Na śogodni poїzdy ta bezperesadkovi vagony kursujuť do Slovaččyny, Čehiї, Ugorščyny, Rumuniї, Bolgariї ta Poľšči
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Залізничне сполучення України з Європейським Союзом зросло майже в 7 разів. Проте Укрзалізниця не збирається зупинятися на вже досягнутому. Куди можна дістатися Укрзалізницею. На сьогодні поїзди та безпересадкові вагони курсують до Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Болгарії та Польщі. Пасажиропотік з України в країни Європейського Союзу в січні-березні 2017 року збільшився порівняно з минулим роком майже в 7 разів – до 34,5 тис. осіб. Зокрема, до Польщі щодня курсують 3 потяги: №51/52 Варшава, Вроцлав – Львів, № 67/68 Київ — Варшава № 705/706 Київ – Перемишль. До Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Болгарії курсують причіпні вагони з Києва та Львова: Київ — Братислава (курсують по понеділках-середах, суботах і неділях, крім 30 серпня, 13 вересня і 15 листопада; Київ — Прага (щодня), Київ — Будапешт та Львів - Будапешт (щодня), Київ — Бухарест (по пятницях) Львів — Варна (15 та 25 червня, 5, 17 і 29 липня, 10 і 20 серпня). Які нові залізничні напрямки плануються. Нещодавно ми писали про те, що Укрзалізниця запускає маршрут між Ковелем та польським Холмом. Актуальним залишається питання продовження даного залізничного маршруту до Любліна, що має бути реалізований влітку 2017 року. Також голова правління Укрзалізниці Войцех Бальчун повідомив про плани компанії створити маршрут Львів-Краків та відкрити низку  нових залізничних напрямків до Європи (зокрема — до Угорщини та Словаччини).
Реклама 👇 Замовити

Залізничне сполучення України з Європейським Союзом зросло майже в 7 разів. Проте «Укрзалізниця» не збирається зупинятися на вже досягнутому.

Куди можна дістатися «Укрзалізницею»

На сьогодні поїзди та безпересадкові вагони курсують до Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Болгарії та Польщі. Пасажиропотік з України в країни Європейського Союзу в січні-березні 2017 року збільшився порівняно з минулим роком майже в 7 разів – до 34,5 тис. осіб.

Зокрема, до Польщі щодня курсують 3 потяги:

  • №51/52 Варшава, Вроцлав – Львів,
  • № 67/68 Київ — Варшава
  • № 705/706 Київ – Перемишль.

До Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Болгарії курсують причіпні вагони з Києва та Львова:

  • Київ — Братислава (курсують по понеділках-середах, суботах і неділях, крім 30 серпня, 13 вересня і 15 листопада;
  • Київ — Прага (щодня),
  • Київ — Будапешт та Львів – Будапешт (щодня),
  • Київ — Бухарест (по п’ятницях)
  • Львів — Варна (15 та 25 червня, 5, 17 і 29 липня, 10 і 20 серпня).

Які нові залізничні напрямки плануються

Нещодавно ми писали про те, що «Укрзалізниця» запускає маршрут«Укрзалізниця» пропонує нові напрямки подорожей до ЄС 1Рейковий автобус «Ковель-Холм» здійснив перший рейс між Ковелем та польським Холмом. Актуальним залишається питання продовження даного залізничного маршруту до Любліна, що має бути реалізований влітку 2017 року.

Також голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун повідомив про плани компанії створити маршрут Львів-Краків та відкрити низку  нових залізничних напрямків до Європи (зокрема — до Угорщини та Словаччини).

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: