fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Користувачі послуг «Київенерго» отримали онлайн-запис на консультації

Korystuvači poslug «Kyїvenergo» otrymaly onlajn-zapys na konsuľtaciї
У Центрах обслуговування у Києві надають консультації щодо послуг централізованого опалення, гарячого водопостачання та електропостачання — а записатися на прийом відтепер можна через інтернет.
U Centrah obslugovuvannja u Kyjevi nadajuť konsuľtaciї ščodo poslug centralizovanogo opalennja, garjačogo vodopostačannja ta elektropostačannja — a zapysatysja na pryjom vidteper možna čerez internet.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До Центрів обслуговування Київенерго тепер можна записатись в інтернеті. Нововведення це діє з 10 травня 2017 року. Послуги надаються мешканцям столиці незалежно від району проживання. Побутові клієнти Київенерго можуть скористатись новим сервісом, попереднього записавшись у один з семи Центрів обслуговування, котрі доступні в українській столиці. Знаходяться вони за адресами : вул. М. Тимошенка, 18, вул. Жилянська, 83/53, вул. Мельникова, 31, пр. Повітрофлотський, 58, вул. М. Закревського, 14, вул. Бориспільська, 6, вул. Волоська, 42. Попередній запис на консультацію дозволить заощадити час та спланувати візит заздалегідь, кажуть представники центрів. Усі Центри надають послуги побутовим клієнтам, незалежно від району їх проживання. Що потрібно, щоб потрапити до Центру обслуговування Київенерго?. Зареєструватися на сайті Заповнити форму для попередньої реєстрації Отримати свій реєстраційний номер в черзі, за яким клієнт зможе потрапити на прийом до фахівця В обраний день та час на інформаційному екрані Центру обслуговування поряд з номером консультанта з’явиться номер, отриманий клієнтом під час попередньої реєстрації. У Центрах обслуговування клієнти можуть отримати всі консультації щодо послуг централізованого опалення, гарячого водопостачання та електропостачання, крім консультацій стосовно первинних приєднань. Зверніть увагу, що час очікування клієнта спеціалістом не перевищує 10 хвилин. Юридичні особи-клієнти Київенерго в згаданих Центрах обслуговуються з березня 2017 року. Представники комунальних служб закликають населення активніше користуватися новою можливістю.
Реклама 👇 Замовити

До Центрів обслуговування «Київенерго» тепер можна записатись в інтернеті. Нововведення це діє з 10 травня 2017 року.

Послуги надаються мешканцям столиці незалежно від району проживання

Побутові клієнти «Київенерго» можуть скористатись новим сервісом, попереднього записавшись у один з семи Центрів обслуговування, котрі доступні в українській столиці. Знаходяться вони за адресами :

 • вул. М. Тимошенка, 18,
 • вул. Жилянська, 83/53,
 • вул. Мельникова, 31,
 • пр. Повітрофлотський, 58,
 • вул. М. Закревського, 14,
 • вул. Бориспільська, 6,
 • вул. Волоська, 42.

Попередній запис на консультацію дозволить заощадити час та спланувати візит заздалегідь, кажуть представники центрів. Усі Центри надають послуги побутовим клієнтам, незалежно від району їх проживання.

Що потрібно, щоб потрапити до Центру обслуговування «Київенерго»?

 • Зареєструватися на сайті
 • Заповнити форму для попередньої реєстрації
 • Отримати свій реєстраційний номер в черзі, за яким клієнт зможе потрапити на прийом до фахівця
 • В обраний день та час на інформаційному екрані Центру обслуговування поряд з номером консультанта з’явиться номер, отриманий клієнтом під час попередньої реєстрації.

У Центрах обслуговування клієнти можуть отримати всі консультації щодо послуг централізованого опалення, гарячого водопостачання та електропостачання, крім консультацій стосовно первинних приєднань. Зверніть увагу, що час очікування клієнта спеціалістом не перевищує 10 хвилин. Юридичні особи-клієнти «Київенерго» в згаданих Центрах обслуговуються з березня 2017 року. Представники комунальних служб закликають населення активніше користуватися новою можливістю.

Джерело: «Zik»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: