fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Lviv Media Forum кличе обговорити провідні медіатренди

Lviv Media Forum klyče obgovoryty providni mediatrendy
Наприкінці травня у Львові відбуватимуться майстер-класи, воркшопи, тренінги, професійні дисусії, що допоможуть медійникам удосконалити свої знання
Naprykinci travnja u Lvovi vidbuvatymuťsja majster-klasy, vorkšopy, treningy, profesijni dysusiї, ščo dopomožuť medijnykam udoskonalyty svoї znannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  800 учасників та понад 70 спікерів з десятка країн упродовж 25-27 травня обговорюватимуть провідні світові медіатренди на Lviv Media Forum. Про що говоритимуть на Медіафорумі. Львівський медіафорум покликаний детальніше зануритися у спеціалізовані теми. Тут відбуватимуться майстер-класи, воркшопи, тренінги, професійні дисусії, що допоможуть медійникам удосконалити свої знання. Учасники можуть взяти участь у тематичних подіях на такі теми: Антикорупційні розслідування — для тих, кого цікавить використання інструментів журналістики для боротьби із корупцією. Цифрова революція в медіа — для шукачів революційних трендів та стартапів, котрі змінюють ринок цифрових ЗМІ. Ділова журналістика — для тих, хто працює або прагне працювати у діловому виданні. Мандрівний репортаж — для тих, кого вабить туризм. Медіа і культура — для загальних медійних тем в царині культури і мистецтва. Управління медіапроектами — для медіаменеджерів. Регіональна журналістика. Політичні дискусії. Хто може стати учасником Lviv Media Forum. До участі у форумі запрошуються журналісти, медіаменеджери, медіааналітики, видавці, маркетологи та всі, хто цікавляться сучасними трендами у медіа. Завдяки залученню спікерів з різних сфер, можна дізнатися про суміжні тенденції та вийти за межі усталених переконань. Найкращі представники індустрії медіа допоможуть проаналізувати, яким буде майбутнє цієї сфери. Місце проведення. Для проведення форуму залучено найбільший конференц-зал міста на Арені Львів. Тематичні події відбуватимуться у менших залах, а також в історичному центрі Львова. Вартість участі у форумі — 1400 грн. Придбати абонемент на 3 дні можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

800 учасників та понад 70 спікерів з десятка країн упродовж 25-27 травня обговорюватимуть провідні світові медіатренди на Lviv Media Forum.

Про що говоритимуть на Медіафорумі

Львівський медіафорум покликаний детальніше зануритися у спеціалізовані теми. Тут відбуватимуться майстер-класи, воркшопи, тренінги, професійні дисусії, що допоможуть медійникам удосконалити свої знання. Учасники можуть взяти участь у тематичних подіях на такі теми:

  • Антикорупційні розслідування — для тих, кого цікавить використання інструментів журналістики для боротьби із корупцією.
  • Цифрова революція в медіа — для шукачів революційних трендів та стартапів, котрі змінюють ринок цифрових ЗМІ.
  • Ділова журналістика — для тих, хто працює або прагне працювати у діловому виданні.
  • Мандрівний репортаж — для тих, кого вабить туризм.
  • Медіа і культура — для загальних медійних тем в царині культури і мистецтва.
  • Управління медіапроектами — для медіаменеджерів.
  • Регіональна журналістика.
  • Політичні дискусії.

Lviv Media Forum кличе обговорити провідні медіатренди 1

Хто може стати учасником Lviv Media Forum

До участі у форумі запрошуються журналісти, медіаменеджери, медіааналітики, видавці, маркетологи та всі, хто цікавляться сучасними трендами у медіа. Завдяки залученню спікерів з різних сфер, можна дізнатися про суміжні тенденції та вийти за межі усталених переконань. Найкращі представники індустрії медіа допоможуть проаналізувати, яким буде майбутнє цієї сфери.

Місце проведення

Для проведення форуму залучено найбільший конференц-зал міста на «Арені Львів». Тематичні події відбуватимуться у менших залах, а також в історичному центрі Львова.

Вартість участі у форумі — 1400 грн. Придбати абонемент на 3 дні можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: