Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Журналістів-фрілансерів запрошують у Київ на тренінг з цифрової безпеки

Žurnalistiv-frilanseriv zaprošujuť u Kyїv na trening z cyfrovoї bezpeky

Останній термін подання заявок на тренінг — 9 травня 2017 року
Ostannij termin podannja zajavok na trening — 9 travnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інститут масової інформації оголосив набір на тренінг для журналістів-фрілансерів з безпеки, стресостійкості та відповідальної журналістики. Захід відбудеться в Києві 7-11 червня. Хто може стати учасником тренінгу. Заявки приймаються від фрілансерів, які мають українське громадянство та проживають в Україні і мають змогу перебувати у Києві протягом всього тренінг. Витрати на квитки, проживання та харчування відшкодовують організатори. Що чекає на учасників заходу. В анонсі від ІМІ йдеться про те, що навчання проводитимуть українські та іноземні тренери. Проект реалізується за підтримки Фонду демократії ООН, у партнерстві з британським фондом Rory Peck Trust. Учасники отримають знання з цифрової безпеки, особистої і психологічної безпеки та відповідальної журналістики. Подати заявку можна за посиланням.

Інститут масової інформації оголосив набір на тренінг для журналістів-фрілансерів з безпеки, стресостійкості та відповідальної журналістики. Захід відбудеться в Києві 7-11 червня.

Хто може стати учасником тренінгу

Заявки приймаються від фрілансерів, які мають українське громадянство та проживають в Україні і мають змогу перебувати у Києві протягом всього тренінг. Витрати на квитки, проживання та харчування відшкодовують організатори.

Що чекає на учасників заходу

В анонсі від ІМІ йдеться про те, що навчання проводитимуть українські та іноземні тренери. Проект реалізується за підтримки Фонду демократії ООН, у партнерстві з британським фондом Rory Peck Trust. Учасники отримають знання з цифрової безпеки, особистої і психологічної безпеки та відповідальної журналістики. Подати заявку можна за посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: