fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МОЗ шукає низку фахівців, дедлайн конкурсу — 10 та 11 травня

MOZ šukaje nyzku fahivciv, dedlajn konkursu — 10 ta 11 travnja
Понад два десятки вакансій відкриті для спеціалістів різних категорій — фахівці сапівпрацюватимуть із МОЗ
Ponad dva desjatky vakansij vidkryti dlja specialistiv riznyh kategorij — fahivci sapivpracjuvatymuť iz MOZ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви давно хотіли вплинути на систему охорони здоров’я в Україні, на часі скористатися належним чином шансом, який вам випав. Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголосив список актуальних вакансій. В рамках проекту Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні шукають більше десяти фахівців різних категорій. Також можна спробувати себе у групі впровадження гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом. Яких спеціалістів шукають?. До групи впровадження гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом необхідні: спеціаліст з лабораторної діагностики ВІЛ-інфекції, асистент проекту, координатор з розвитку послуг лікування ВІЛ-інфекції. Резюме українською мовою можна надсилати на адресу: [email protected] В темі листа важливо вказати посаду, на яку претендують пошукачі. Кінцевий термін подачі заявок та резюме настане 10 травня 2017 року. Для проекту Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) актуальними є наступні вакансії: асистент проекту, спеціаліст з координації проведення тренінгів та публічних заходів, спеціаліст з лікування, спеціаліст з моніторингу та оцінки, старший спеціаліст з проведення тренінгів та публічних заходів,  фінансовий спеціаліст, фахівець з замісної підтримувальної терапії. Резюме українською мовою приймають за адресою [email protected] В темі листа необхідно вказати посаду, на яку претендуєте, та зазначити назву проекту — PEPFAR. Кінцевий термін подачі заявок та резюме на ці вакансії настає 11 травня 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви давно хотіли вплинути на систему охорони здоров’я в Україні, на часі скористатися належним чином шансом, який вам випав. «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголосив список актуальних вакансій. В рамках проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні» шукають більше десяти фахівців різних категорій. Також можна спробувати себе у групі впровадження гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом.

Яких спеціалістів шукають?

До групи впровадження гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом необхідні:

  • спеціаліст з лабораторної діагностики ВІЛ-інфекції,
  • асистент проекту,
  • координатор з розвитку послуг лікування ВІЛ-інфекції.

Резюме українською мовою можна надсилати на адресу: [email protected]. В темі листа важливо вказати посаду, на яку претендують пошукачі. Кінцевий термін подачі заявок та резюме настане 10 травня 2017 року.

Для проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR)» актуальними є наступні вакансії:

  • асистент проекту,
  • спеціаліст з координації проведення тренінгів та публічних заходів,
  • спеціаліст з лікування,
  • спеціаліст з моніторингу та оцінки,
  • старший спеціаліст з проведення тренінгів та публічних заходів,  фінансовий спеціаліст,
  • фахівець з замісної підтримувальної терапії.

Резюме українською мовою приймають за адресою [email protected]. В темі листа необхідно вказати посаду, на яку претендуєте, та зазначити назву проекту — «PEPFAR». Кінцевий термін подачі заявок та резюме на ці вакансії настає 11 травня 2017 року.

Теґи: анонси
Джерело: УЦКС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: