fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Львівський IT Кластер вирушить у тур містами України, першим стане Вінниця

Lvivśkyj IT Klaster vyrušyť u tur mistamy Ukraїny, peršym stane Vinnycja
22 травня розпочнеться тур представників львівського IT кластеру містами України — усього вони на спеціальному автобусі планують відвідати 6 міст
22 travnja rozpočneťsja tur predstavnykiv ľvivśkogo IT klasteru mistamy Ukraїny — uśogo vony na speciaľnomu avtobusi planujuť vidvidaty 6 mist
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Спочатку представники Кластеру завітають до Вінниці — саме з цього міста розпочинається подорож 6 українськими містами на великому брендовому автобусі. Учасники хочуть поїхати різними містами України і поговорити про можливості IT-сектору для консолідації економіки та суспільства. Що відбуватиметься під час зустрічей туру. На зустрічі йтиметься про: новітні технології в неформальній атмосфері — прозвучать невеликі лекції та відбудуться сесії запитань і відповідей тренди в світі IT та напрямки розвитку інформаційних технологій діяльність Кластеру та про розвиток IT-індустрії у Львові як приклад для інших міст. Також організатори обіцяють розігрувати квитки на найбільшу технічну конференцію Східної Європи — Lviv IT Arena. Яка мета туру. IT Tour – це проект, створений для популяризації ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами, кажуть його організатори. Цього року він проходитиме вже вдруге. Разом з Кластером в тур вирушить мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA. Його ведучі з кожного міста вестимуть пряму трансляцію та обговорюватимуть цікаві теми зі спікерами, а також із гостями тематичних заходів. Чи є якісь обмеження щодо можливості стати учасником. Вхід вільний, але реєстрація для участі в заході обовязкова. Кількість місць для відвідування обмежена, всього 100 місць — заявку можна вже подати на першу зустріч, котра відбудеться у Вінниці. Також можна стежити за рухом Автобусу до інших міст та за проведенням зустрічей у вашому регіоні.
Реклама 👇 Замовити

Спочатку представники Кластеру завітають до Вінниці — саме з цього міста розпочинається подорож 6 українськими містами на великому брендовому автобусі. Учасники хочуть поїхати різними містами України і поговорити про можливості IT-сектору для консолідації економіки та суспільства.

Що відбуватиметься під час зустрічей туру

На зустрічі йтиметься про:

  • новітні технології в неформальній атмосфері — прозвучать невеликі лекції та відбудуться сесії запитань і відповідей
  • тренди в світі IT та напрямки розвитку інформаційних технологій
  • діяльність Кластеру та про розвиток IT-індустрії у Львові як приклад для інших міст.

Також організатори обіцяють розігрувати квитки на найбільшу технічну конференцію Східної Європи — Lviv IT Arena.

Яка мета туру

IT Tour – це проект, створений для популяризації ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами, кажуть його організатори. Цього року він проходитиме вже вдруге. Разом з Кластером в тур вирушить мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA. Його ведучі з кожного міста вестимуть пряму трансляцію та обговорюватимуть цікаві теми зі спікерами, а також із гостями тематичних заходів.

Чи є якісь обмеження щодо можливості стати учасником

Вхід вільний, але реєстрація для участі в заході обов’язкова. Кількість місць для відвідування обмежена, всього 100 місць — заявку можна вже подати на першу зустріч, котра відбудеться у Вінниці. Також можна стежити за рухом Автобусу до інших міст та за проведенням зустрічей у вашому регіоні.

Джерело: Lviv IT Cluster

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: