Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Львівський IT Кластер вирушить у тур містами України, першим стане Вінниця

Lvivśkyj IT Klaster vyrušyť u tur mistamy Ukraїny, peršym stane Vinnycja

22 травня розпочнеться тур представників львівського IT кластеру містами України — усього вони на спеціальному автобусі планують відвідати 6 міст
22 travnja rozpočneťsja tur predstavnykiv ľvivśkogo IT klasteru mistamy Ukraїny — uśogo vony na speciaľnomu avtobusi planujuť vidvidaty 6 mist
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Спочатку представники Кластеру завітають до Вінниці — саме з цього міста розпочинається подорож 6 українськими містами на великому брендовому автобусі. Що відбуватиметься під час зустрічей туру На зустрічі йтиметься про: - новітні технології в неформальній атмосфері - тренди в світі IT - діяльність Кластеру та про розвиток IT-індустрії у Львові Також організатори обіцяють розігрувати квитки на найбільшу технічну конференцію Східної Європи IT Arena. Яка мета туру IT Tour – це проект, створений для популяризації ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами. Цього року він проходитиме вже вдруге. Разом з Кластером в тур вирушить мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA, ведучі з кожного міста вестимуть пряму трансляцію та обговорюватимуть цікаві теми зі спікерами. Чи є якісь обмеження щодо можливості стати учасником Вхід вільний, але реєстрація обовязкова. Кількість місць обмежена, всього 100 місць — заявку можна вже подати на першу зустріч, котра відбудеться у Вінниці.

Спочатку представники Кластеру завітають до Вінниці — саме з цього міста розпочинається подорож 6 українськими містами на великому брендовому автобусі.

Що відбуватиметься під час зустрічей туру

На зустрічі йтиметься про:
– новітні технології в неформальній атмосфері
– тренди в світі IT
– діяльність Кластеру та про розвиток IT-індустрії у Львові

Також організатори обіцяють розігрувати квитки на найбільшу технічну конференцію Східної Європи IT Arena.

Яка мета туру

IT Tour – це проект, створений для популяризації ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами. Цього року він проходитиме вже вдруге. Разом з Кластером в тур вирушить мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA, ведучі з кожного міста вестимуть пряму трансляцію та обговорюватимуть цікаві теми зі спікерами.

Чи є якісь обмеження щодо можливості стати учасником

Вхід вільний, але реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена, всього 100 місць — заявку можна вже подати на першу зустріч, котра відбудеться у Вінниці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: