fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

40 за 2 млрд — головне про закупівлю київських трамваїв

40 za 2 mlrd — golovne pro zakupivlju kyїvśkyh tramvaїv
Тендер на закупівлю швидкісних низькопідлогових трамваїв у столиці триватиме до кінця травня 2017 року
Tender na zakupivlju švydkisnyh nyźkopidlogovyh tramvaїv u stolyci tryvatyme do kincja travnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий транспортний тендер оголошено в українській столиці. Цього разу він матиме антикорупційну складову. 40 трамваїв із низькою підлогою вартістю близько 1,946 млрд грн планує закупити комунальне підприємство Київпастранс, котре опікується пасажирськими перевезеннями на трамвайних маршрутках в столиці України. Наразі оголошено тендер на платформі ProZorro, який триватиме до кінця травня 2017 року. На часі дізнатися подробиці про новий громадський транспорт для Києва. Особливості закупівлі нових вагонів. До 29 травня 2017 року учасники тендеру мають подати заявку на участь. Основна вимога до учасників тендеру полягає у наданні договору поставки трамвайних вагонів за період 2014-2016 років. Також запропоновані низькопідлогові трамваї повинні бути виготовленими у 2017-му, мати не менше трьох секцій та 60 сидячих місць. У вагоні має бути місце для пасажирів на візках. Крок зниження ціни складає 1% від запропонованої вартості. Аукціон планують провести 4 червня 2017-го. За його результатами буде визначено постачальника вагонів для маршрутів у столиці України. В жовтні 2016-го комунальне підприємство Київпастранс планувало закупити сім 30-метрових трамваїв з низьким рівнем підлоги у львівського СП Електронтранс на суму 183,75 млн грн. Закупівля була оскаржена в суді, тому лише 2 таких трамваї наразі рухаються вулицями Києва. Ще раніше швидкісні трамвайні вагони закуповували у компанії Татра-Південь. Тепер сподіваються знайти нового постачальника трамвайних вагонів.
Реклама 👇 Замовити

Новий транспортний тендер оголошено в українській столиці. Цього разу він матиме антикорупційну складову. 40 трамваїв із низькою підлогою вартістю близько 1,946 млрд грн планує закупити комунальне підприємство «Київпастранс», котре опікується пасажирськими перевезеннями на трамвайних маршрутках в столиці України. Наразі оголошено тендер на платформі ProZorro, який триватиме до кінця травня 2017 року. На часі дізнатися подробиці про новий громадський транспорт для Києва.

Особливості закупівлі нових вагонів

До 29 травня 2017 року учасники тендеру мають подати заявку на участь. Основна вимога до учасників тендеру полягає у наданні договору поставки трамвайних вагонів за період 2014-2016 років. Також запропоновані низькопідлогові трамваї повинні бути виготовленими у 2017-му, мати не менше трьох секцій та 60 сидячих місць. У вагоні має бути місце для пасажирів на візках. Крок зниження ціни складає 1% від запропонованої вартості. Аукціон планують провести 4 червня 2017-го. За його результатами буде визначено постачальника вагонів для маршрутів у столиці України.

В жовтні 2016-го комунальне підприємство «Київпастранс» планувало закупити сім 30-метрових трамваїв з низьким рівнем підлоги у львівського СП «Електронтранс» на суму 183,75 млн грн. Закупівля була оскаржена в суді, тому лише 2 таких трамваї наразі рухаються вулицями Києва. Ще раніше швидкісні трамвайні вагони закуповували у компанії «Татра-Південь». Тепер сподіваються знайти нового постачальника трамвайних вагонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: