Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Арка Дружби народів у Києві залишиться недофарбованою

Arka Družby narodiv u Kyjevi zalyšyťsja nedofarbovanoju

Проблема навколо Арки — активісти не узгодили свою діяльність із декорування об’єкту із КМДА
Problema navkolo Arky — aktyvisty ne uzgodyly svoju dijaľnisť iz dekoruvannja ob’jektu iz KMDA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підрядник, відповідальний за розфарбування Арки, тимчасово призупинив роботи до завтра. Чоловік, не представившись, повідомив, що роботи не поновляться, поки КМДА не оголосить своє рішення. Що сталося перед тим Вдень виникла суперечка довкола Арки між представниками кількох політичних та громадських організацій та активістами, які запропонували перефарбувати Арку, надавши їй нового символічного значення та назвати її Аркою різноманітності. Одна сторона вбачає у цій модифікації архітектурного об’єкту пропаганду LGBTQ, інша — говорить про художнє нестандартне рішення до Євробачення у Києві. Супротивники перефарбування Арки дружби народів говорять, що написали заяву до поліції на незаконні дії. Раніше сьогодні, 27 квітня, Арку дружби народів почали заклеювати різнобарвним папером в кольори веселки. Згодом на сайті Київради зареєстрували петицію з пропозицією залишити Арку в райдужних кольорах, а також змінити її назву на «Арка різноманітності».

Підрядник, відповідальний за розфарбування Арки, тимчасово призупинив роботи до завтра. Чоловік, не представившись, повідомив, що роботи не поновляться, поки КМДА не оголосить своє рішення.

Що сталося перед тим

Вдень виникла суперечка довкола Арки між представниками кількох політичних та громадських організацій та активістами, які запропонували перефарбувати Арку, надавши їй нового символічного значення та назвати її Аркою різноманітності. Одна сторона вбачає у цій модифікації архітектурного об’єкту пропаганду LGBTQ, інша — говорить про художнє нестандартне рішення до Євробачення у Києві. Супротивники перефарбування Арки дружби народів говорять, що написали заяву до поліції на незаконні дії. Раніше сьогодні, 27 квітня, Арку дружби народів почали заклеювати різнобарвним папером в кольори веселки. Згодом на сайті Київради зареєстрували петицію з пропозицією залишити Арку в райдужних кольорах, а також змінити її назву на «Арка різноманітності».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: