fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Киян запрошують на розмову про науково-популярні видання

Kyjan zaprošujuť na rozmovu pro naukovo-populjarni vydannja
Книгарня «Є» та науково-популярний журнал «Куншт» запрошують на презентацію нового 6-го випуску журналу, яка відбудеться 29 квітня. Початок – о 18:00
Knygarnja «Je» ta naukovo-populjarnyj žurnal «Kunšt» zaprošujuť na prezentaciju novogo 6-go vypusku žurnalu, jaka vidbudeťsja 29 kvitnja. Počatok – o 18:00
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наприкінці квітня мешканці та гості Києва зможуть поспілкуватися із авторами та видавцями журналу Куншт у столичній книгарні Є. Зважаючи на те, що науково-популярні видання в Україні виходять не так часто, ця подія може привабити шанувальників сучасної науки. Що таке Куншт. Це — український науково-популярний журнал, який пояснює складні речі просто. В кожному випуску більше 100 сторінок авторських матеріалів, репортажів, колонок. Усі написані авторською командою матеріали розкривають складні, але цікаві теми науки та технологій, тренди майбутнього та секрети минулого. Команда журналу співпрацює з низкою художників та фотографів для того, щоби видання приносило не тільки інтелектуальне, а й естетичне задоволення. Українська аудиторія має небагато подібних видань після закриття локальної версії National Geographic. Про що йтиметься під час заходу. У ході презентації присутні зможуть першими погортати свіжий випуск, почути історії про роботу над журналом, а також подискутувати з командою журналу про важливість науково-популярних онлайн- та паперових видань для України. До дискусії долучаться вчені та художники, автори та авторки, редактори та коректори. На зустрічі будуть присутні всі ті, хто створюють науково-популярні видання. Де це все відбуватиметься. У Києві місце заходу слід шукати за адресою: вул. Лисенка, 3, м. Золоті ворота. Вхід на подію вільний. Читайте також розмову із авторами журналу. У ній вони розповідають про основні напрямки своєї роботи та про те, чому варто популяризувати українську науку та світові досягнення.
Реклама 👇 Замовити

Наприкінці квітня мешканці та гості Києва зможуть поспілкуватися із авторами та видавцями журналу «Куншт» у столичній книгарні «Є». Зважаючи на те, що науково-популярні видання в Україні виходять не так часто, ця подія може привабити шанувальників сучасної науки.

Що таке «Куншт»

Це — український науково-популярний журнал, який пояснює складні речі просто. В кожному випуску більше 100 сторінок авторських матеріалів, репортажів, колонок. Усі написані авторською командою матеріали розкривають складні, але цікаві теми науки та технологій, тренди майбутнього та секрети минулого. Команда журналу співпрацює з низкою художників та фотографів для того, щоби видання приносило не тільки інтелектуальне, а й естетичне задоволення. Українська аудиторія має небагато подібних видань після закриття локальної версії National Geographic.

Про що йтиметься під час заходу

У ході презентації присутні зможуть першими погортати свіжий випуск, почути історії про роботу над журналом, а також подискутувати з командою журналу про важливість науково-популярних онлайн- та паперових видань для України. До дискусії долучаться вчені та художники, автори та авторки, редактори та коректори. На зустрічі будуть присутні всі ті, хто створюють науково-популярні видання.

Де це все відбуватиметься

У Києві місце заходу слід шукати за адресою: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Вхід на подію вільний. Читайте також розмову із авторамиКиян запрошують на розмову про науково-популярні видання 1Команда «Куншт»: «Прагнемо довести, що наука стосується кожного» журналу. У ній вони розповідають про основні напрямки своєї роботи та про те, чому варто популяризувати українську науку та світові досягнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: