Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські музиканти отримали нову платформу Pibox Music

Ukraїnśki muzykanty otrymaly novu platformu Pibox Music

Автори файлового сервісу Pibox представили нову розробку: платформу для музикантів, композиторів та діджеїв Pibox Music
Avtory fajlovogo servisu Pibox predstavyly novu rozrobku: platformu dlja muzykantiv, kompozytoriv ta didžeїv Pibox Music
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий сервіс дає змогу редагувати, обмінюватися та зберігати вихідні файли музичних треків — а також коментувати та обговорювати зроблені правки. Після завантаження до Pibox Music музичний трек можна коментувати, прив’язуючи коментарі до зазначеного періоду часу. Для цього достатньо вибрати частину композиції та прикріпити коментар, який зможуть побачити інші учасники. Які ще можливості пропонує сервіс. Тональність треків після завантаження теж можна редагувати, так виконавець чи автор текстів може підлаштувати саундтрек під свій темп та тембр голосу. Всі музичні файли та коментарі і правки до них при цьому будуть зберігатися в персональному cloud-сховищі або ж в хмарі проектів. Ці файли можна синхронізувати між пристроями і отримувати доступ до них тоді і там, де вам зручно. Серед обіцяних незабаром опцій — інтеграція сервісу із музичними редакторами та платформами Ableton і Logic Pro X, а також підтримка DAW-файлів. Що варто знати про Pibox. Стартап Pibox у 2016 році презентував оновлену версію свого хмарного месенджера із такою ж назвою для пересилання файлів необмеженого розміру. Майже одразу тоді новинка потрапила у списки топових нових додатків від Product Hunt. Тоді команда півроку готувала розробку і витратила на оновлення до $60 тис. Новий музично-орієнтований сервіс є логічним продовженням попередніх напрацювань стартапу.

Новий сервіс дає змогу редагувати, обмінюватися та зберігати вихідні файли музичних треків — а також коментувати та обговорювати зроблені правки. Після завантаження до Pibox Music музичний трек можна коментувати, прив’язуючи коментарі до зазначеного періоду часу. Для цього достатньо вибрати частину композиції та прикріпити коментар, який зможуть побачити інші учасники.

Які ще можливості пропонує сервіс

Тональність треків після завантаження теж можна редагувати, так виконавець чи автор текстів може підлаштувати саундтрек під свій темп та тембр голосу. Всі музичні файли та коментарі і правки до них при цьому будуть зберігатися в персональному cloud-сховищі або ж в «хмарі» проектів. Ці файли можна синхронізувати між пристроями і отримувати доступ до них тоді і там, де вам зручно. Серед обіцяних незабаром опцій — інтеграція сервісу із музичними редакторами та платформами Ableton і Logic Pro X, а також підтримка DAW-файлів.

Що варто знати про Pibox

Стартап Pibox у 2016 році презентував оновлену версію свого хмарного месенджера із такою ж назвою для пересилання файлів необмеженого розміру. Майже одразу тоді новинка потрапила у списки топових нових додатків від Product Hunt. Тоді команда півроку готувала розробку і витратила на оновлення до $60 тис. Новий музично-орієнтований сервіс є логічним продовженням попередніх напрацювань стартапу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: