fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде майстер-клас із відкритих даних

U Kyjevi projde majster-klas iz vidkrytyh danyh
До Києва у травні запрошують журналістів-розслідувачів та усіх, кому цікаві великі дані. Прийом заявок завершується незабаром
Do Kyjeva u travni zaprošujuť žurnalistiv-rozsliduvačiv ta usih, komu cikavi velyki dani. Pryjom zajavok zaveršujeťsja nezabarom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Журналістів, громадських активістів, представників громадських організацій та аналітичних центрів, що працюють в сфері open data або цікавляться можливостями відкритих даних, запрошують відвідати тематичний воркшоп у Києві. Його буде присвячено подоланню проблем під час збирання, обробки, аналізу та візуалізації інформації. Про що розкажуть на майстер-класі. Серед важливих проблем, яких збираються торкнутися організатори та ментори воркшопу — труднощі зі збиранням, очищенням, аналізом та / або візуалізацією різних даних. Спеціально для тих, хто не знає, як опрацьовувати великі масиви даних для журналістських потреб, продемонструють, що таке скрейпінг та як він працює, а також розкажуть про основні інструменти, що використовуються під час скрейпінгу. Також учасників воркшопу навчать опрацьовувати неузгоджені та неуніфіковані дані; працювати над обробкою масивів та шукати в акумульованих даних історії та інсайти. Окремим пунктом стане пошук найефективнішої форми візуалізації даних. Хто виступає в ролі менторів. Надавати методологічну підтримку учасникам будуть керівник напрямку Журналістика даних сайту Texty.org.ua Анатолій Бондаренко; аналітик, дослідник відкритих даних, журналіст даних Андрій Газін; аналітик даних сайту Texty.org.ua Владислав Герасименко. Воркшоп відбудеться 10 травня поточного року. Що потрібно, щоби стати учасником. Для участі у воркшопі слід до 24 квітня 2017 року заповнити аплікаційну форму. Участь у події є безкоштовною та відбувається на конкурсній основі, оскільки кількість місць є обмеженою. Подія відбудеться у середу, 10 травня між 18:00 та 20:00 у місті Києві. Детальну адресу буде повідомлено згодом.
Реклама 👇 Замовити

Журналістів, громадських активістів, представників громадських організацій та аналітичних центрів, що працюють в сфері open data або цікавляться можливостями відкритих даних, запрошують відвідати тематичний воркшоп у Києві. Його буде присвячено подоланню проблем під час збирання, обробки, аналізу та візуалізації інформації.

Про що розкажуть на майстер-класі

Серед важливих проблем, яких збираються торкнутися організатори та ментори воркшопу — труднощі зі збиранням, очищенням, аналізом та / або візуалізацією різних даних. Спеціально для тих, хто не знає, як опрацьовувати великі масиви даних для журналістських потреб, продемонструють, що таке скрейпінг та як він працює, а також розкажуть про основні інструменти, що використовуються під час скрейпінгу. Також учасників воркшопу навчать опрацьовувати неузгоджені та неуніфіковані дані; працювати над обробкою масивів та шукати в акумульованих даних історії та інсайти. Окремим пунктом стане пошук найефективнішої форми візуалізації даних.

Хто виступає в ролі менторів

Надавати методологічну підтримку учасникам будуть керівник напрямку «Журналістика даних» сайту Texty.org.ua Анатолій Бондаренко; аналітик, дослідник відкритих даних, журналіст даних Андрій Газін; аналітик даних сайту Texty.org.ua Владислав Герасименко. Воркшоп відбудеться 10 травня поточного року.

Що потрібно, щоби стати учасником

Для участі у воркшопі слід до 24 квітня 2017 року заповнити аплікаційну форму. Участь у події є безкоштовною та відбувається на конкурсній основі, оскільки кількість місць є обмеженою. Подія відбудеться у середу, 10 травня між 18:00 та 20:00 у місті Києві. Детальну адресу буде повідомлено згодом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: