💁🏼‍♀️ U beta-versiї Telegram dozvolyly zalyšaty komentari do postiv

Читати кирилицею
💁🏼‍♀️ U beta-versiї Telegram dozvolyly zalyšaty komentari do postiv

Komentari v Telegram

U beta-versiї Telegram 7.1.0 dlja Android z’javylysja vbudovani komentari do postiv. Komentari dostupni v kanalah z pryv’jazanym čatom (knopka «Obgovorennja»). Ščob aktyvuvaty komentari, potribno pryv’jazaty čat do kanalu.

Komentari može pysaty buď-jakyj korystuvač, naviť jakščo vin perebuvaje v čati, ale vony takož buduť dubljuvatyś v čat kanalu. Tobto možna pysaty komentari v čati, ne vstupajučy v ńogo. Odnak, jakščo vy ne perebuvajete v čati, to ne zmožete redaguvaty svoї dopysy. Takož vas možuť zabanyty v samomu čati j vy ne zmožete zalyšaty komentari.

Komentari do postiv dubljujuťsja v čat kanalu jak replaj do postu. Ale pry perehodi v komentari vidobražajuťsja tiľky vony, a ne čat povnistju. Jakščo v čati zaboronene vidpravlennja povidomleń abo vključenyj poviľnyj režym, to obmežennja dijuť j dlja komentariv.

Čytajte takož: 👨🏼‍💻 HugWork: v Ukraїni zapustyly bota dlja pošuku roboty v IT-sferi

Ščo šče dodaly

Do beta-versiї Telegram 7.1.0 rozrobnyky dodaly nove menju vyboru daty pid čas pošuku v čati abo kanali. Takož z’javylyś fiľtry dlja pošuku v muľtymedia, teper možna obraty datu, koly dodaly fajl.

Takož zagalom onovyly dyzajn v čatah ta dodaly novi animaciї emodzi.

Očikujeťsja, ščo najblyžčym časom vyjde beta-versija dlja iOS ta Telegram Desktop.

Raniše my vže pysaly, jak u zastosunku «Dija» počavsja beta-test cyfrovogo svidoctva pro narodžennja, oplaty štrafiv PDR ta svoїh borgiv.