🚨 U Kyjevi stvoryly mapu z koncentracijeju DTP

Читати кирилицею
🚨 U Kyjevi stvoryly mapu z koncentracijeju DTP

Mapa DTP mista

Rozrobyv onlajn-mapu z avarijnymy točkamy mista kyjanyn Oleksij Kaśjanenko.

Na jogo platformi možna znajty informaciju pro osoblyvo nebezpečni diljanky, de najčastiše trapljalysja avariї z serjoznymy naslidkamy — tjažkymy travmamy abo smertjamy. Pro ce povidomljaje vydannja Hmaročos.

Sam rozrobnyk povidomljaje, ščo dlja mapy vin proviv analiz dorig mista na DTP za 2016-2019 roky.

Čytajte takož: 🚘 U Kyjevi planujuť pobuduvaty dva novyh avtovokzaly

Cju statystyku zibrav inšyj kyjanyn Sergij Pasjuta, jakyj takož zaznačaje, ščo naspravdi v misti nemaje oficijnoї statystyčnoї informaciї pro avarijno-nebezpečni diljanky.

Takož Oleksij Kaśjanenko pidkresljuje, ščo v Kyjevi lyše na šesty z 20 najbiľš avarijnyh lokacijah vstanovleno kamery avtofiksaciї porušeń.

Dominuvannja postraždalyh pišohodiv na vsih problemnyh diljankah svidčyť pro te, ščo nemaje zručnoї infrastruktury. Napryklad, na tomu ž prospekti Peremogy vsi vodiї rozganjajuťsja, ščob švydše doїhaty do nastupnogo korku abo rozv’jazky (de, zazvyčaj, i trapljajuťsja tjažki DTP). A pišohody postijno perebigajuť prospekt zgory.

Oleksij Kaśjanenko, Rozrobnyk mapy z DTP Kyjeva

Raniše my vže pysaly⛔️ «Ukravtodor» zaprovadyv novu navigaciju na dorogah — vže vstanovyly eksperymentaľni znaky, jak «Ukravtodor» zaprovadyv novu navigaciju na dorogah — vže vstanovyly eksperymentaľni znaky.