♻️ McDonald’s ta Starbucks testujuť u SŠA bagatorazovi čašky z mitkamy dlja vidstežennja

Читати кирилицею
♻️ McDonald’s ta Starbucks testujuť u SŠA bagatorazovi čašky z mitkamy dlja vidstežennja

Mereži McDonald’s i Starbucks najblyžčym časom zapustjať pilotnu programu z vykorystannja bagatorazovyh čašok v kav’jarnjah v San-Francysko i Palo-Aľto v Kaliforniї.

Čašky vygotovleni z plastyku i osnaščeni QR-kodamy dlja vidstežennja. McDonald’s i Starbucks rozrobljaly taki čašky protjagom dvoh rokiv v ramkah projektu NextGen Cup ChallengeDo programy pryjednalasja nyzka amerykanśkyh kompanij, ale providnymy z їh je mereži Starbucks i McDonald’s, jaki ščoroku zabrudnjujuť planetu miľjonamy odnorazovyh čašok, ščo ne pidljagajuť povtornij pererobci.

Systema stežennja potribna dlja togo, ščob zrozumity, jak spožyvači vykorystovujuť čašky. Takož, ce dasť informaciju, jak často vidviduvači viddajuť čašky na punkty pererobljuvannja vidhodiv — u rajonah, de ce robljať najmenše buduť zbiľšuvaty kiľkisť takyh punktiv. 

McDonald’s i Starbucks protestujuť proces zboru, očyščennja, pererozpodilu i cyfrovogo vidstežennja čašok. Kav’jarni zmožuť kontroljuvaty pokaznyky povtornogo vykorystannja i stan posudu.

Takož my raniše pysalyKompanija McDonald’s vidmovylaś vid plastykovyh trubočok, ščo kompanija McDonald’s vidmovylaś vid vykorystannja plastykovyh trubočok.