PryvatBank ta Mastersard zapustyly bezkontaktnu oplatu kvytkiv do Sofiїvśkogo dendroparku

Читати кирилицею
PryvatBank ta Mastersard zapustyly bezkontaktnu oplatu kvytkiv do Sofiїvśkogo dendroparku

Mastercard u partnerstvi z PryvatBankom zapustyly bezkontaktnu oplatu vhidnyh kvytkiv do Nacionaľnogo dendrologičnogo parku «Sofiїvka» v Umani.

Tehnologija bezkontaktnoї oplaty Mastercard zapracjuvala na speciaľno obladnanyh žovtyh turniketah bilja dvoh golovnyh vhodiv do parku.

Jak pracjuje

Dlja oplaty kvytka dostatńo pidnesty bezkontaktnu kartku abo platižnyj prystrij do turniketa na vhodi i dočekatyś zvukovogo sygnalu.

Pislja pidtverdžennja oplaty prystrij nadrukuje ček.

Dlja togo ščob zdijsnyty oplatu učnivśkogo vhidnogo kvytka, neobhidno natysnuty na turniketi knopku z vidpovidnoju poznačkoju i pislja ćogo pidnesty kartku do zčytuvaľnogo elementa.

Jaka cina

Vartisť kvytka dlja doroslogo — 50 grn, učnivśkyj kvytok koštuje 30 grn, a dlja ditej do 6 rokiv vhid bezkoštovnyj.

Bankom-ekvajrom proektu stav PryvatBank.

Pro Sofiїvśkyj dendropark

Park «Sofiїvka» zasnovano biľše niž 220 rokiv tomu u misti Umań. Narazi na plošči 180 ga zibrano kolekciju iz 3200 vydiv roslyn ta ponad 70 vydiv ptahiv.

Čytajte takož: Oplata na kasi čerez QR-kod: PryvatBank zapustyv novu funkciju

U dendroparku vyokremljujuť kiľka landšaftno-arhitekturnyh grup, najvidomišymy z jakyh je Ionične more, Mala Švejcarija, Jelysejśki polja, Tempejśka dolyna ta Anglijśkyj park. Ščoroku unikaľnyj dendropark vidvidujuť blyźko 350 tysjač gostej z uśogo svitu.

U grudni mynulogo roku kompanija Mastercard spiľno z PryvatBankom ta Nacionaľnym botaničnym sadom im. M.M.Gryška NAN Ukraїny zapustyly bezkontaktnu oplatu vhidnyh kvytkiv do stolyčnogo botaničnogo sadu, de staly možlyvymy rozrahunky kartkoju abo platižnym prystrojem z NFC.