Francuźka aviakompanija zapuskaje prjami rejsy z Kyjeva do Paryža

Читати кирилицею
Francuźka aviakompanija zapuskaje prjami rejsy z Kyjeva do Paryža

Francuźka aviakompanija vykonuvatyme poľoty tryči na tyždeń miž paryźkym aeroportom «Orli» i kyїvśkym aeroportom «Boryspiľ» z korotkoju ničnoju stojankoju v Kyjevi.

Rozklad rejsiv ta vartisť kvytkiv

Zi stolyci Franciї vyľoty buduť vykonuvatysja tryči na tyždeń — po vivtorkah, četvergah i subotah o 22:00 z pryľotom u Kyїv o 02:10 nastupnogo dnja. Zvorotni vyľoty z Kyjeva zaplanovani po seredah, p’jatnycjah i nediljah o 04:30 z pryľotom u Paryž v 07:00.

Minimaľna cina kvytkiv počynajeťsja vid €274 v obydvi storony za taryfom Basic. Vin peredbačaje, ščo pasažyr može vzjaty tiľky ručnu poklažu vagoju do 10 kg.

Aigle Azur planuje vykorystovuvaty litak Airbus A320, rozrahovanyj na perevezennja 12 pasažyriv v biznes-klasi ta 168 v ekonom-klasi.

Do slova, Air Malta vidnovylaU červni startujuť reguljarni rejsy iz Kyjeva do Maľty prjami reguljarni rejsy v Ukraїnu pislja tryvaloї perervy. Takož my pysaly pro te, ščo aviakompanija «Eleron», ščo bazujeťsja u Rivnomu, prydbalaUkraїnśka aviakompanija prydbala litak iz golivudśkogo bojovyka odyn z najvidomišyh litakiv modeli An-26. Same vin znimavsja u golivudśkomu bojovyku «Nestrymni»