Na «ProZorro.Prodaži» vystavyly perši naftogazovi licenziї

Читати кирилицею
Na «ProZorro.Prodaži» vystavyly perši naftogazovi licenziї

Učora, 6 grudnja v systemi «ProZorro.Prodaži» zapustyly na prodaž perši dozvoly ščodo naftogazovyh diljanok, povidomyv v.o. golovy Deržgeonadr Oleg Kyryljuk.

Jaki loty vystavyly na ProZorro. Prodaži 

Nadali planujuť vystavljaty vid 5 do 10 lotiv ščomisjacja i ce bude stosuvatyś ne tiľky naftogazonosnyh diljanok. Za slovamy Kyryljuka, buduť takož rizni rodovyšča z riznymy korysnymy kopalynamy. V 2019 roci planujuť provesty biľše 10 aukcioniv onlajn. Vin dodav, ščo zgidno umov pilotnogo proektu, zajavu na učasť v aukcioni možna podaty protjagom 90 kalendarnyh dniv. Ce dozvolyť potencijnym pokupcjam reteľno pidgotuvatyś do aukcioniv.

Hto može vzjaty učasť v aukcionah

Učasť u aukcionah zmožuť vzjaty kompaniї, ščo vže majuť rejestraciju v Ukraїni. Peremožeć torgiv bere na sebe zobov’jazannja ščodo vykonannja obov’jazkovogo minimaľnogo pereliku robit z vydobutku korysnyh kopalyn. Jakščo ćogo ne vidbudeťsja — kompaniju pozbavljať specdozvolu na zakonnyh pidstavah.

Peršyj zastupnyk Ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny Maksym Nefodov nagadav, ščo «ProZorro.Prodaži» vže uspišno prodaje aktyvy bankiv, deržavnyh kompanij, komunaľnyh pidpryjemstv. Nagadajemo, ščo z kincja žovtnja 2018 roku nabulo čynnosti rišennja Kabminu pro realizaciju eksperymentaľnogo proektu z prodažu speciaľnyh dozvoliv na korystuvannja nadramy. Takym čynom, Deržgeonadra bude vystavljaty taki dozvoly na elektronni aukciony na platformi «ProZorro.Prodaži».

Do slova, opryljudnenoOpryljudneno sumu nadhodžeń do bjudžetu vnaslidok maloї pryvatyzaciї sumu nadhodžeń do bjudžetu vnaslidok maloї pryvatyzaciї.