Na svjata «Ukrzaliznycja» počne prodaž kvytkiv z 5 grudnja

Читати кирилицею
Na svjata «Ukrzaliznycja» počne prodaž kvytkiv z 5 grudnja

Kvytky z’javljaťsja v prodažu na portali bronjuvannja Ukrzaliznyci booking.uz.gov.ua ta v zaliznyčnyh kasah najblyžčym časom.

Grafik ruhu pasažyrśkyh poїzdiv

«Zaveršujeťsja robota ščodo pryznačennja dodatkovyh poїzdiv, i vže z 5 grudnja rozpočneťsja prodaž kvytkiv na poїzdy, ščo kursuvatymuť u period masovyh perevezeń pid čas novoričnyh ta rizdvjanyh svjat», — zaznačajuť na sajti.

Takož v kompaniї pojasnyly, ščo z 9 grudnja 2018 roku vvodyťsja v diju novyj grafik ruhu pasažyrśkyh poїzdiv na 2018/2019 roky. Prodaž kvytkiv na vsi poїzdy, ščo kursujuť pislja 9 grudnja 2018 roku, bude vidkryto do 26 lystopada. Narazi do grafika ruhu vnosjaťsja ostatočni koreguvannja, pov’jazani z provedennjam remontu infrastruktury, zapuskom švydkisnogo eskpresu Kyїv-Pasažyrśkyj – Mižnarodnyj aeroport «Boryspiľ».

Nagadajemo, «Ukrzaliznycja» onovyla«Ukrzaliznycja» dozvolyla zberigaty kvytky v Apple Wallet funkcionaľnisť dodatka dlja prodažu kvytkiv: їh teper možna zberigaty v dodatku Apple Wallet. Takož dlja pasažyriv z’javylasja možlyvisť avtomatyčno vnosyty informaciju pro poїzdku do Google-kalendarja.