Na tli zrostannja Bitcoin vyris kurs ukraїnśkoї kryptovaljuty Karbo

Читати кирилицею
Na tli zrostannja Bitcoin vyris kurs ukraїnśkoї kryptovaljuty Karbo

Jak vidznačajuť trejdery, zmicnennja Karbo do bitkoїna i sformovani na biržah spivvidnošennja popytu i propozyciї — svidčať pro počatok «byčačogo» trendu — ciny rostuť (vid porivnjannja z bykom, jakyj pidnimaje rogamy vgoru). Očikuvanyj riveń oporu na potočnyj moment — 0,4-0,42 BTC za 10000 Karbo. 

Jak zminyvsja kurs ta ščo kažuť kryptotrejdery

Kurs Karbo zmicnyvsja ščodo Bitcoin — na 4,10% z 0,3341 do 0,3478 BTC za 10 tys Karbo. Takož kurs Karbo vyris ščodo dolara —  na 10,41% z 0,2583 do 0,2852 $ / KRB.

Kryptotrejder Taras Sereda v komentari «Biznes.NV» rozpoviv, ščo šče do obidu vsi sumnivalysja čy vystavljaty ordery vyšče včorašnih kotyruvań, ale v drugij polovyni dnja, koly vže praktyčno vsi inozemni ZMI počaly masovo pysaty pro zrostannja bitkoina, a kurs vyris biľš niž na 6% — torgy, ščo aktyvizuvalysja, šče biľše «rozignaly» zrostannja:

«Jak z’jasuvalosja, v Amerykanśkoї komisiї z cinnyh paperiv zaraz nyzka najbiľšyh instytucijnyh investoriv podaly zajavky na stvorennja kryptofondiv — ETF (Exchange Traded Funds). Vsi zajavky zaraz, zvyčajno, znahodjaťsja na rozgljadi, ale rynok uže vpevnenyj v pozytyvnyh vysnovkah stosovno hoča b tretyny z nyh. Jak minimum tomu, ščo «takym» — ne vidmovljajuť», — pojasnyv Taras Sereda.

Sereda takož dodav, ščo torgy po Karbo rozgornulysja blyžče do drugoї polovyny dnja, faktyčno slidujučy trendu bitkoina. Majnery počaly zakladaty v orderah na prodaž majbutnje zrostannja kursu: «Vy možete pobačyty ce po strukturi zajavok na Livecoin, kupyty serednij lot deševše 0,4-0,42 BTC za 10000 Karbo vže ne možna. Paraleľno trejdery, namagajučyś zakupytysja deševše, aktyvno vykupovujuť stari ordera na BTC Trade UA, tobto my sposterigajemo vidkladene kursove zrostannja, jakyj vže stalosja, ale šče ne vidobraženo v agregatorah».

Stanom na 24 lypnja seredńodobovyj obsjag torgiv sklav $13 tys, Ščo na 16,7% menše poperedńogo torgovogo dnja ($15,6 tys). U rozrizi birž 39,9% torgiv dovelosja na biržu BTC Trade UA, 26,7% na Livecoin, 25,3% na Cryptopia i 2,6% na Kuna.

Nagadajemo, Karbo — ce kryptovaljuta, jaku vypustyly v obig 30 travnja 2016 roku. Vona  dozvoljaje provodyty anonimni elektronni tranzakciї. Kurs Karbo z 30 travnja 2016-go vyris z $0,0058 do $0,2852/KRB (abo v 49 raziv).

Zagaľna kapitalizacija rynku kryptovaljuta Karbo stanom na 24.07 sklala $1,8 mln. Abo 217 BTC. Karbo torgujeťsja na vośmy kryptobiržah: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre, Altex.exchange, Kuna i Richamster

Raniše my pubilkuvalyLitnje kryptostojannja — rynok kryptovaljut za I pivriččja 2018-go material, v jakomu svoїmy sposterežennja ščodo litńogo spadu na rynku kryptovaljut ta podaľšyh očikuvań trejderiv podilyvsja kerivnyk kompaniї Worldcore.